Plotka formą reklamy

…czyli jak wypromować swój biznes.
pracowita

Plotka formą reklamy

Post autor: pracowita » 12 lut 2017 11:18

Czy plotka może być dobrą formą reklamy. Według mnie może być znakomitą, bo kto nie lubi plotek? Wielu z nas powie, ja nie plotkuję, choć czasami zdarza się nam czytać artykuły z pogranicza plotek. Może warto swój biznes promować dzięki plotce, pomyślcie czy nie jest w tym trochę racji?

opiekunka

Re: Plotka formą reklamy

Post autor: opiekunka » 22 lut 2017 11:43

Można reklamować przy pomocy plotki. Ludzie lubią plotki słyszeć i trochę poplotkować. Tylko trzeba umiejętnie taką plotkę puścić, żeby było to dla nas korzystne.

awokados
Kontakt:

Post autor: awokados » 24 lut 2017 15:11

Pewnie w niektórych branżach moze się to sprawdzić. W pozostałych niezmiennie fajnie działają gadżety reklamowe.

zosia

Post autor: zosia » 27 lut 2017 06:12

Co macie dokładnie na myśli? Chodzi o marketing rekomendacji? Wieści szybko się roznoszą, jeśli oferujemy dobrej jakości produkty czy usługi, także to podstawa. Moim zdaniem warto zadbać przede wszystkim o wysoką jakość obsługi.

cocochanel

Post autor: cocochanel » 07 mar 2017 13:27

Macie na myśli marketing szeptany? To dobra forma reklamowania się, ale powinno to być wykonywane profesjonalnie, regularnie, tak by wpisy nie przybrały charakteru spamowania. Jeśli szukasz dobrej agencji, która zajmuje się takimi działania to mogę polecić iWizerunek- ich kampanie reklamowe okazały się bardzo skuteczne i pomocne w prowadzeniu mojego biznesu.

izabiznes

Post autor: izabiznes » 09 mar 2017 13:15

Ja myślę, że plotka jest świetna :D a fachowo to się chyba nazywa marketing szeptany :) ja też korzystam z tej formy reklamy, czy promocji swojej firmy jak kto woli. Wybrałam firmę https://skuteczni.pl/ i można o nich powiedzieć, że jest to firma wszechstronną bo oferują oprócz wspomnianej już formy jeszcze pozycjonowanie w necie i np zakładanie strony www. Ja mam dzięki nim wszystkie te rzeczy, za które rozliczam się w wybranej przez siebie formie. Pracownicy rzetelnie podchodzą do każdego zlecenia, a każda firma jest traktowana indywidualnie co podoba mi się najbardziej :) Polecam

Zuzanna321

Post autor: Zuzanna321 » 10 maja 2017 21:28

Może, ludzie lubię plotkować i zawsze coś od siebie dodadzą. Tylko trzeba trafić z tematem.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Marketing i reklama”