Prywatne wizytówki dla pracowników

…czyli jak wypromować swój biznes.
Krakowianka

Prywatne wizytówki dla pracowników

Post autor: Krakowianka » 16 mar 2017 12:06

Może pomyślicie o takiej formie reklamy, a mianowicie o prywatnych wizytówkach dla swoich pracowników. Z jednej strony wizytówka osobista pracownika, a z drugiej może być reklama Waszej firmy. Rozwiązanie może nie być aż tak odkrywcze, ale może warto o tym pomyśleć?

Roberto

Re: Prywatne wizytówki dla pracowników

Post autor: Roberto » 22 mar 2017 10:31

Widziałem już coś takiego. Jak firma ma wielu pracowników, może to być dobra forma reklamy.

Awatar użytkownika
SoloKolos
Kontakt:

Post autor: SoloKolos » 22 mar 2017 15:22

Oczywiście jest to bardzo dobre rozwiązanie wpływające zarówno na wiarygodność pracownika jak i samej firmy. Warto żeby kontrahent wiedział z kim rozmawiał, żeby miał bezpośredni, firmowy numer do tej osoby, a nie dzwonił do biura i pytał o pracownika itd.
Artykuły i urządzenia biurowe - sklep internetowy SoloKolos.pl

opiekunka

Post autor: opiekunka » 23 maja 2017 22:12

Świetny pomysł, każda firma mająca pracowników powinna pomyśleć o wizytówkach dla nich. W sumie to jest prawie darmowa reklama.
Biznes forum

Koraa

Post autor: Koraa » 20 lip 2017 16:19

Jeżeli twoi pracownicy często obsługują klientów to myślę że warto pokusić się o wizytówki dla nich. Zamów wizytówki dla siebie, które przedstawiają firmę i dają na nią namiary, ale również takie które kierują bezpośrednio do twoich pracowników. Najlepiej zrobić wizytówki dla stałych pracowników którzy pracują od dłuższego czasu. Jeżeli nie wiesz gdzie zamówić dobrej jakości wizytówki to ja polecałabym ci zajrzeć do nich extrema.com.pl, ponieważ mają bardzo duży wybór i dobre ceny. Myślę że bez problemu dopasujesz coś do swoich potrzeb.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Marketing i reklama”