Reklama w e-biznesie

…czyli jak wypromować swój biznes.
Biznestata

Reklama w e-biznesie

Post autor: Biznestata » 03 lip 2017 21:20

Jak powinna wyglądać skuteczna reklama w e-biznesie. Trzeba taką reklamę zaplanować, może wiecie jak? Są specjaliści, którzy na ten temat wiedzą więcej, może warto ich posłuchać, ja w każdym razie chętnie posłucham, bo wydaje mi się, że niewiele jeszcze wiem.
Biznes

Krysta097

Re: Reklama w e-biznesie

Post autor: Krysta097 » 24 lip 2017 22:51

Według mnie, każdy biznes można reklamować w ten sam sposób, który jest najbardziej skuteczny. Obecnie najbardziej opłaca sie reklamować albo za pośrednictwem telewizji, albo jeszcze lepiej internetu. Sami widzimy, ile różnych reklam pojawia się gdy chcemy coś poczytać czy obejrzeć w internecie. Wystarczy tylko mieć dobry i chwytliwy materiał, który będzie przykuwał uwagę. W tym celu można zwrócić się do profesjonalistów, którzy zajmą się montażem np. spotu reklamowego. Będą w nim wyeksponowane wszystkie najważniejsze punkty dotyczące danego biznesu, na które kładziecie nacisk i chcecie przekazać potencjalnym konsumentom. Dobra reklama to podstawa, jeśli chcemy mieć jak największy zasięg i ilość odbiorców. Warto poświęcić na to trochę czasu i wysiłku, bo z pewnością ta praca zaprocentuje w przyszłości.

Koraa

Post autor: Koraa » 30 lip 2017 17:50

Myślę, że mając e-biznes większą uwagę powinna przyłożyć do reklamy w sieci jednak nie zapominaj o zwyczajnej reklamie. Najlepiej byłoby postawić na jakieś gadżety reklamowe.Jeżeli nie wiesz za bardzo na jakie gadżety postawić to ja polecam np długopisy. One bardzo szybko się rozejdą i będą w użytku dzięki czemu też zwrócą uwagę na Twoją firmę.

smalinosik

Post autor: smalinosik » 07 wrz 2017 20:19

Ważnym elementem jest też rozpoznawalność marki. Tutaj warto skupić się na stworzeniu ciekawego, zapadającego w pamięć logo. Można znaleźć wiele firm zajmujących się projektowaniem znaków firmowych, od siebie mogę polecić INB Marketing z Lublina.

Lili

Post autor: Lili » 12 wrz 2017 11:00

Co do logo to widziałam ostatnio super pokrowce z logiem firmy jako gadżety - http://www.izisport.pl/ Bardzo fajna rzecz i jak dla mnie jeden z lepszych sposobów reklamy

banach

Post autor: banach » 14 wrz 2017 11:39

Ehh tak na prawdę reklama w e-biznesie to jest temat rzeka... Dużo by można o tym pisać.

darija90

Post autor: darija90 » 14 wrz 2017 12:31

Popieram banach. W sieci istnieje mnóstwo poradników oraz kanałów do promocji swojego biznesu. Kwestia tylko tego, jak bardzo chcemy się w tę reklamę zaangażować. Jeżeli mamy czas i chęci możemy spróbować samodzielnie. Dodawanie wartościowych artykułów, propozycja pomocy, stworzenie czegoś dodatkowego, co przyciągnie do nas klientów...Masa sposobów zarówno na reklamę na swojej stronie jak i w innych miejscach. Jeżeli jednak wolimy skupić się na rozwoju biznesu, to promocję i marketing zostawmy profesjonalistom. Na stronie http://fabrykamarketingu.pl/ możemy zobaczyć pełna ofertę działań i wypytać o szczegóły. Jest to z pewnością szybsza, choć trochę droższa forma. Wybór należy do przedsiębiorcy.

RenuJi

Post autor: RenuJi » 05 paź 2017 09:46

Dzisiaj bez odpowiedniej promocji na pewno nie można zaistnieć na rynku. Wobec czego bez wątpienia warto zwrócić uwagę na odpowiednią promocję w sieci. Nie ma o niej mowy bez takiej opcji jak tworzenie stron internetowych , dostępnej w ofercie INB Marketing. Kreowane przez tą agencję stronki są bowiem funkcjonalne, nastawione na konwersję, a jednocześnie bez problemu można je otwierać na urządzeniach mobilnych.

bella91

Post autor: bella91 » 08 paź 2017 20:53

Bardzo ważna jest strona internetowa oraz logo firmy. Ja mam zamiar zlecić stworzenie logo firmie z Lublina. Chcę by moja marka była rozpoznawalna. Jeśli chodzi o reklamę to myślę, ze pozycjonowanie, portale społecznościowe itd dadzą radę.

amelka

Post autor: amelka » 15 paź 2017 22:29

Zajrzyj sobie na http://websem.pl/biznes-w-sieci-kilka-k ... rzeczytac/ Znajdziesz tam ksiażki na temat biznesu w sieci ktore naprawdę warto przeczytać. Sama mam w planach zamówiene ich. Marketing internetowy jest w dzisiejszych czasach bardzo istotny dlatego warto mieć jakąś wiedzę z tego zakresu. Może bardzo pomóc w prowadzeniu swojej firmy.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Marketing i reklama”