Opolskie Biznesmamy - projekt

…czyli jak wypromować swój biznes.
olgasza
Kontakt:

Opolskie Biznesmamy - projekt

Post autor: olgasza » 30 maja 2011 15:23

W sumie nie wiedziałam, w którym dziale to zamieścić, niech więc będzie w tym, bo chodzi o promocję biznesmam z Opola :-)
Ten projekt to trochę takie "moje dziecko", więc zapraszam i mam nadzieję, że się rozwinie. Niestety zaproszenie dotyczy tylko mam z Opola (bo to Urząd Miasta Opola przyznał pieniądze na stworzenie strony i reklamę dla mam), czy jeszcze jakieś tu zaglądają?
Szczegóły projektu znajdziecie na stronie opolskiebiznesmamy.pl, ale w skrócie projekt dotyczy mam z Opola prowadzących działalność gospodarczą, aby mogły bezpłatnie się reklamować i promować na stronie projektu. Jeśli zbierze się ok. 10 mam, to zrobimy spotkanie, aby omówić jakąś wspólną formę strategii marketingowej - książeczki rabatowe/ulotki lub reklama w internecie. Trzymajcie kciuki :-)

MonikaW76
Kontakt:

Re: Opolskie Biznesmamy - projekt

Post autor: MonikaW76 » 01 cze 2011 11:25

Fantastyczny pomysł! Pozazdrościć tylko wytrwałości w dążeniu do realizacji, bo tego na pewno było potrzeba ogromnie dużo, zwłaszcza jeśli udało się w to zaangażować "władzę" :D Dziewczyny, tak trzymać! Musimy się brać do roboty i pokazać światu, że mama też potrafi :)

curly
Kontakt:

Post autor: curly » 01 cze 2011 15:13

olgasza pisze:W sumie nie wiedziałam, w którym dziale to zamieścić, niech więc będzie w tym...

No ja trzymam kciuki wyjątkowo mocno ;) Dziękuję Ci - wiesz za co :)

nemhain
Kontakt:

Post autor: nemhain » 02 cze 2011 12:18

Super ;) szkoda, ze burmistrz Mokotowa nie jest tak chętny w finansowaniu projektów dla rodzin :(

Awatar użytkownika
tereferestudio

Post autor: tereferestudio » 03 cze 2011 13:21

olgasza - gratuluję narodzin dziecka i żałuję, że nie mieszkam w Opolu :( bardzo

lucky loser

Post autor: lucky loser » 17 kwie 2017 13:49

Niestety zdaje się, że ten projekt już od jakiegoś czasu upadł, a szkoda, bo lokalnie też można wiele zrobić. Być może skończyły się dotacje i projekt wraz z dotacjami się skończył. Jednak do tworzenia strony potrzebni są pasjonaci, którzy pomimo tego czy zarabiają na tym, czy też nie, wkładają swój cenny czas, coś robią. Bez zaangażowania grupy ludzi a także jednostki każdy projekt upada.

pracowita

Post autor: pracowita » 03 maja 2017 17:06

Tak to jest, że czasami coś upada, choć na początku był może i zapał

Biznestata

Post autor: Biznestata » 10 cze 2017 06:56

Szkoda tamtej strony, zapowiadała się dobrze. Może jest trudno wystartować z lokalna inicjatywą . Mało ludzi, w końcu Opole aż tak duże nie jest.
Biznes

Roberto

Post autor: Roberto » 12 lip 2017 07:57

Zawsze mogą opolskie biznesmamy dołączyć do tej strony. W końcu to forum istnieje dłużej od tamtego i zanosi się, że jeszcze trochę będzie.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Marketing i reklama”