Domenę mam - co dalej?

…jak być wysoko w wyszukiwarkach.
Jagoda

Re: Domenę mam - co dalej?

Post autor: Jagoda » 27 lut 2013 00:34

To nie jedyna firma, która do hostingu dorzuca możliwość ustawienia sobie strony. Poza tym w necie pełno darmowych szablonów.

Awatar użytkownika
Madzia Datura
Kontakt:

Post autor: Madzia Datura » 27 lut 2013 10:04

Prawda rynek jest całkiem nieźle nasycony firmami, osobiście korzystam z usług dwóch firm, prywatnie CAL.PL a do DG HOME.PL .

Obrazek
http://allegro.pl/listing/user.php?us_id=27508356

Awatar użytkownika
jagodka
Kontakt:

Post autor: jagodka » 11 wrz 2013 17:53

Moim zdaniem powinnaś zainwestować w porządny hosting - to podstawa podczas prowadzenia swojej strony internetowej. Mogę Ci polecić hosting z którego korzystam od pewnego czasu: Zhost i jak do tej pory jest to najlepsza oferta z jakiej korzystałam - a widziałam już wiele ;)

Awatar użytkownika
tamirka
Kontakt:

Post autor: tamirka » 07 paź 2013 15:33

Trzeba wykupić hosting. Bez niego nie pojedziesz. Należy zadbać także o bezpieczeństwo danych. Dane muszą być przechowywane na bezpiecznych, krajowych serwerach. Dobrze, jeżeli raz dziennie albo częściej robiony jest backup.

Kata

Post autor: Kata » 25 paź 2013 12:00

Witam,
Domena i hosting to dopiero początek bajki... Aby powstała strona internetowa, trzeba ją najpierw zaprojektować (wykonać projekt graficzny), potem wdrożyć (najlepiej na dostosowanym do Twoich potrzeb systemie zarządzania treścią).
Niestety zaprojektowanie profesjonalnej strony jest kosztowne, ale jeżeli myślisz poważnie o swojej firmie, zależy Tobie na dobrym, pierwszym wrażeniu i wizerunku firmy, to nie strzelaj sobie w stopę i zrób to porządnie od początku do końca, a na dłuższą metę lepiej na tym wyjdziesz - wiem z autopsji ;)
W sieci znajdziesz wiele firm projektujących strony, ja swoją robiłam w tej firmie zets-agencja.pl i jestem bardzo zadowolona. Wykonali mi indywidualny projekt strony, mam możliwość samodzielnej edycji całej treści strony i galerii zdjęć, zajęli się także za mnie kwestiami domeny i serwera - najlepsze jest to, że o rocznych opłatach serwera i domeny (żeby nie przepadły) nie muszę pamiętać sama, bo mi wcześniej przypominają o przedłużeniu :D

kreatynka

Post autor: kreatynka » 18 lis 2013 21:20

Polecam firmę bezpiecznafirma.com.pl, świadczącą profesjonalne usługi opieki nad serwerem. Dzięki tej firmie w łatwy i szybki sposób możesz zarządzać i wprowadzać zmiany na swoim serwerze, administratorzy dostępni są całodobowo, a ty płacisz za miesięczną usługę niezależnie od potrzeby czasu spędzenia administratorów nad serwerem.

kreatynka

Post autor: kreatynka » 19 lis 2013 20:50

Jak masz domenę to teraz czas na serwer. Fajna promocja jest teraz tutaj - ibe.pl/oferta/hosting - "roczny abonament serwera w pakiecie Standard lub Plus to tylko 5 groszy netto za pierwsze 6 miesięcy" - moim zdaniem się opłaca, bo potem też cena jest korzystna. Pakiety mają bardzo fajne, a serwery są stabilne - wiem, bo testuję już ich od dłuższego czasu i nie mogę narzekać. A jak już masze domenę i serwer, to nic tylko stawiać stronkę, pozycjonować i zbierać plony z reklam :)

natalia.k

Post autor: natalia.k » 17 gru 2013 13:53

Jeśli nie masz wiedzy z zakresu tworzenia stron www to musisz się zgłosić do specjalisty. Polecam firmę Bermar multimedia, która stworzyła m.in. tę stronkę. Powodzenia!

NoemiSui

Post autor: NoemiSui » 29 sty 2014 11:30

Dokładnie, domena to w tej chwili najmniejszy problem. Dużo ważniejszy jest wybór hostingu, czy serwera dedykowanego. Z doświadczenia mogę powiedzieć, że jeśli zamierzasz prowadzić sklep, warto się zastanowić nad kimś kto świadczy usługę opieka nad serwerem powód tego jest prosty, żaden hosting nie jest idealny, a jak padnie to Ty i Twój sklep nie zarabiacie, a straty mogą być duże, a tak wszystko zleca się firmie, która ma w umowie monitorowanie i konfigurację serwera praktycznie 24 godziny na dobę, a Ty możesz zająć się tym co jest ważne, czyli zarabianiem pieniędzy.

buba

Post autor: buba » 07 mar 2014 14:48

Jeśli chodzi o hosting, to ja polecam Prohost - dobra jakość w niezłej cenie

ODPOWIEDZ

Wróć do „Pozycjonowanie stron”