Domenę mam - co dalej?

…jak być wysoko w wyszukiwarkach.
Sanczeska

Re: Domenę mam - co dalej?

Post autor: Sanczeska » 26 mar 2014 20:50

Jak już domene masz może zgłoś się do kogoś o zaprojektowanie sklepu internetowego. Wiadomo że każda z nas chce mieć stronę wykonaną dobrze i żeby wyglądało to profesjonalnie, dlatego warto zaufać ekspertom.

anja87

Post autor: anja87 » 08 kwie 2014 11:58

moze znajdz kogos w outwork.pl kto zajmie sie postawieniem stronki i pozycjonowaniem? :)

mader

Post autor: mader » 15 maja 2014 16:09

Błąd. PL + duże konto w Hekko kosztowaloby cię za pierwszy rok 70 brutto. Później przedłużenie PL kosztuje 54 zł.
Pomyśl nad transferem. Hosting musi być stabilny - w tym przypadku masz faktycznie tanią usługę z jakościowym hostingiem.

Awatar użytkownika
majesty24

Post autor: majesty24 » 19 cze 2014 17:29

Jak jest domena to jeszcze jest potrzebny serwer. Jeśli domena może być oblegana i generować spory ruch to lepiej zdecydować się na własny serwer dedykowany. Wtedy mamy pełną możliwość konfiguracji, jakiej często nie ma przy hostingu serwerów.

d2b2
Kontakt:

Post autor: d2b2 » 01 lip 2014 13:21

Jak masz domenę, to wykupujesz hosting, podpinasz domenę na hostingu, wgrywasz jakiegoś CMS, szukasz sobie szablonu, który Ci odpowiada, wgrywasz i dodajesz treści ;)

Ewentualnie zapraszam do współpracy w tym zakresie ;) naturalnie $.

kreatynka

Post autor: kreatynka » 26 lip 2014 15:42

Bezpieczeństwo danych na stronie zapewni odpowiedni system cms. Polecam ten system cms - http://www.ibe.pl/oferta/systemy_cms . Jest bardzo dobry i korzystam z niego na swojej firmowej stronie. Sprawdźcie.

Kryszka

Post autor: Kryszka » 10 wrz 2014 21:57

Warto skonsultować się ze specjalistami. Dzisiaj bardzo szybko możemy stać się ofiarą oszustów i hakerów. Jeśli będziesz przechowywać ważne dane to nie ma co ryzykować. Może się okazać, że jest jeszcze wiele rzeczy do zrobienia ;)

thunder

Post autor: thunder » 15 wrz 2014 09:58

Noo...jeżeli masz już domenę, to oczywistą sprawą będzie zajęcie się tworzeniem strony www. Jeżeli się na tym nie znasz, to lepiej zlecić to profesjonalnej firmie, bo bez odpowiedniej wiedzy stracisz na to tylko sporo czasu. Strona taka powinna być bowiem między innymi użyteczna, bogata merytorycznie i zoptymalizowana pod SEO...a to wcale nie takie proste.

ulalegowicz

Post autor: ulalegowicz » 24 wrz 2014 03:48

Myślę, że wszystko zależy od tego jak duży biznes chcesz prowadzić. Jak stronka ma być mała, jak pisałaś, to może Ci wystarczy taki kreator do prostego tworzenia stron bez znajomości sztuki. Na home.pl jakiś jest, choć dość drogi będzie sam hosting. Ja mam jedną ze strona na takim kreatorze na superhost.pl. Hosting dużo tańszy a kreator dość prosty, tak jak chciałaś. Przy tym dają wsparcie przez telefon 24h.

antonina

Post autor: antonina » 11 paź 2014 10:00

jak masz już domenę, potrzeby jest jeszcze hosting i ewentualnie jakiś dedykowany serwer lub chmura jeśli chcesz pracować na niej :) z hostingów mogę ci polecić dactive.pl fajna oferta i tanie hostingi. Co do chmury to ja aktualnie korzystam z wewnętrznej, która mamy u siebie w firmie, odradzam natomiast tą googlowską bo wiadomo - zgadzasz się na wszystko i nie wiadomo gdzie dane ci wyciekną.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Pozycjonowanie stron”