Strony gdzie można darmowo dodać link

…jak być wysoko w wyszukiwarkach.
alexos
Kontakt:

Re: Strony gdzie można darmowo dodać link

Post autor: alexos » 21 lut 2015 12:08

Poszukaj popularnych blogów (w tematyce finansowej np blog pana Samcika) i linkuj w komentarzach do wpisów.

archauboli1988

Post autor: archauboli1988 » 05 mar 2015 19:28

Ja szukam linków do mojej konkurencji i też tam dodaje, nie wiem jak jeszcze to robić, ale chyba jakoś mi idzie to dodawanie...

Biznestata

Post autor: Biznestata » 19 mar 2015 14:51

Możecie dodać link na http://uwolnijmysli.pl/, oczywiście nie taki "suchy" tylko z jakimś sensownym tekstem, tak, żeby to nie był spam. Oczywiście możecie też uwolnić przy tym swoje myśli.
Biznes

wesmen

Post autor: wesmen » 01 kwie 2015 14:39

Aneta699 pisze:Ogólnie to linki można dodawać w katalogach, preclach, forach, profilach, komentarzach w blogach, itp. Ważne jest, aby różnicować źródła pochodzenia linków.

Niekoniecznie, przecież bardzo ważna jest tematyka.

Marzanna

Post autor: Marzanna » 29 lip 2015 18:43

Całe szczęście, że tutaj można dodać swojego linka, ja tam jestem za swobodą wypowiedzi, a nie za blokowaniem inicjatywy.

KasiaMama
Kontakt:

Post autor: KasiaMama » 25 sie 2015 09:51

Na blogach można dodawać link, ale właściciele blogów na pewno nie opublikują nic nie wartego komentarza z linkiem. Trzeba sie wyśilić, tak by komentarz był wartością dla czytelników.
:king:

karolinka
Kontakt:

Post autor: karolinka » 03 wrz 2015 14:59

Zanim dodamy linka warto sprawdzić jakość jaką nam odda. Mało wartościowe linki mogą przynieść tylko problemy. Szczególnie, że google zaczyna zwracać uwagę na jakość linków.

pracowita

Post autor: pracowita » 10 wrz 2015 12:06

Mam genialny sposób gdzie można darmowo dodać link na forum. Dla przykładu na tym forum też można taki link dodać. Wyobraźcie sobie, że ludzie, którzy zajmują się pozycjonowaniem przeważnie mają ten sam nick na różnych forach. Wystarczy wpisać nick w wyszukiwarkę,(taki, żeby były w miarę oryginalny i niepowtarzalny) i zaobserwować gdzie pozycjoner się zalogował i gdzie dodał jakiś temat z linkiem. Sprawdzałam działa ten system i bez trudu można znaleźć wiele takich stron gdzie można darmowo dodać link.

poglos

Post autor: poglos » 04 paź 2015 12:14

pracowita pisze:Mam genialny sposób gdzie można darmowo dodać link na forum. Dla przykładu na tym forum też można taki link dodać. Wyobraźcie sobie, że ludzie, którzy zajmują się pozycjonowaniem przeważnie mają ten sam nick na różnych forach. Wystarczy wpisać nick w wyszukiwarkę,(taki, żeby były w miarę oryginalny i niepowtarzalny) i zaobserwować gdzie pozycjoner się zalogował i gdzie dodał jakiś temat z linkiem. Sprawdzałam działa ten system i bez trudu można znaleźć wiele takich stron gdzie można darmowo dodać link.
Twój pomysł ma jedną wadę. Jak ocenisz czy to pozycjoner, czy tylko spamer, który musi zrobić xyz linków? Możliwości na dodanie linka jest sporo. Katalogi (onet, wp, interia), blogi (tylko te aktywne), fora (najlepiej zbliżone tematycznie), portale ogłoszeniowe jak np. podkarpackie-ogloszenia.pl. Dziś w zasadzie guzik warty jest Page Rank, więc problemem pozostaje jakość linku.

pracowita

Post autor: pracowita » 04 paź 2015 14:25

Jeżeli to jest tylko spamer i jego teksty są pozbawione jakiejkolwiek wartości to taki gościu prędzej czy później wylatuje, a jego teksty są usunięte. Tak, że nie mam co poznawać, bo go nie ma, jego i jego tekstów. Oczywiście dotyczy to moderowanych stron, tam gdzie administrator czuwa nad tym, żeby strona nie była za bardzo zaspamowana.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Pozycjonowanie stron”