Pozycjonowanie stron z małym budżetem

…jak być wysoko w wyszukiwarkach.
Roberto

Pozycjonowanie stron z małym budżetem

Post autor: Roberto » 03 lip 2017 11:10

Może macie sposoby jak pozycjonować strony dysponując małym budżetem. Wiadomo, że wielkie koncerny mają dużo pieniędzy i dużo łatwiej im stronę ustawić, zrobić popularną. Problem jest, jak się ma mało pieniędzy, co wówczas robić, jak działać?

puszysta

Re: Pozycjonowanie stron z małym budżetem

Post autor: puszysta » 11 lip 2017 15:39

Dodawać codziennie wpisy, linkować z innych stron. To podstawy, dość skuteczne i nie wymagają dużego budżetu.

Czoszanier

Post autor: Czoszanier » 13 lip 2017 10:10

z pozycjonowaniem problem jest taki, że często narzędzia niezbędne w strategiach SEO są drogie, wiadomo że firma takie narzędzie kupi ale indywidualna osoba juz nie zawsze. Dlatego nawet jak masz mały budżet to wg mnie warto zgłosić się do profesjonalnej agencji, ja tak zrobiłam i wiem ze w tej agencji http://poznan.rocketmedia.pl/ robią wszystko jak należy, raportują, dostosowują oferte do Twojego budżetu i każdy jest zadowolony ;) oczywiście linkować można we własnym zakresie i postowanie na forach jest bezpłatne jednak najbardziej efektywne pozycjonowanie zaczyna się od optymalizacji a do tego juz potrzebne są narzedzia

Awatar użytkownika
asiak007

Post autor: asiak007 » 13 lip 2017 14:22

Fajna oferta jeśli chodzi o pozycjonowanie jest tutaj - również dla firm które mają niski ograniczony budżet.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Pozycjonowanie stron”