Nowe teksty pozycjonowanie strony

…jak być wysoko w wyszukiwarkach.
Biznestata

Nowe teksty pozycjonowanie strony

Post autor: Biznestata » 09 lip 2017 10:43

Nowe teksty mogą być najważniejsza rzeczą, która pozycjonuje stronę. Forum jest według mnie idealną stroną do pozycjonowania. Można na forum stworzyć w każdej chwili nowy temat, który po kilku, kilkunastu dniach stanie się bardzo widocznym. Ja wyszukiwarkę traktuję jak smoka, który połyka słowa, tematy, artykuły. Jeżeli taki smok napotyka na stronie jedzenie jest zadowolony, coraz bardziej mu się podoba, bo rośnie w siłę. Strony bez nowych rzeczy chudną, jak i bot, który na niego wszedł nie ma czym się nakarmić. Trochę śmiesznie o tym smoku napisałem, ale może mam trochę racji, pomyślcie?
Biznes

Ramona34

Re: Nowe teksty pozycjonowanie strony

Post autor: Ramona34 » 10 lip 2017 09:47

Jeżeli teksty są pisane z sensem to może tak być, że dla google to ma olbrzymie znaczenie. Oczywiście trzeba być ekspertem w danej dziedzinie, ludzie wchodzą wówczas czytają stronę, a nie opuszczają ją po chwili. Uważam, że teksty tak, ale długość przebywania na stronie, to jest ważne.

Awatar użytkownika
asiak007

Re: Nowe teksty pozycjonowanie strony

Post autor: asiak007 » 11 lip 2017 09:30

Tak teksty najlepiej pisać samemu na stronie firmowej czy blogu czy tez sklepie, zwykle zlecanie treści nie wychodzi za dobrze. No chyba że znajdziemy specjalistę w danej tematyce. Ale usługi takie jak optymalizację czy linkowanie warto zlecić firmom zewnętrznym.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Pozycjonowanie stron”