Dotacja z Urzędu Pracy

…czyli sposoby na dodatkowy zastrzyk gotówki.
Patrysiaa89
Kontakt:

Re: Dotacja z Urzędu Pracy

Post autor: Patrysiaa89 » 10 gru 2015 08:41

Kwota jest różna i zależy ot tego w jakim programie miałabyś brać udział. Czasem jest to 10tyś, a czasem 20tyś.

Plaszkam
Kontakt:

Post autor: Plaszkam » 26 sty 2016 13:55

Moja znajoma otrzymała aż 22tysiące złotych z urzędu pracy. Niestety nie wiem w jakim programie brała udział.

Awatar użytkownika
green

Post autor: green » 25 mar 2016 22:28

O warunkach jakie trzeba spełnić starając się o dotacje na rozpoczęcie biznesu przeczytacie w tym artykule:
http://cenabiznesu.pl/-dotacje-z-urzedu ... spodarczej
Kwota takiej dotacji waha się od cztero- do sześciokrotności przeciętnego wynagrodzenia. O tym jaka to jest kwota w danym Urzędzie Pracy mówi regulamin.

starfy

Post autor: starfy » 02 kwie 2016 11:40

Aby pozyskać dotację warto udać się do specjalistów, którzy zajmą się napisaniem profesjonalnego wniosku o takie dofinansowanie. Dobrze napisany wniosek to połowa sukcesu :)!
:right:

kynodontas
Kontakt:

Post autor: kynodontas » 22 kwie 2016 15:59

Ok, ale co się dzieje, jak przez rok nie uda się działalności utrzymać? Z automatu trzeba kasę oddać, czy jest prowadzone jakieś postępowanie wyjaśniające?
No bo powiedzmy, że będzie krach - taki, jak ten sprzed paru lat i będzie zapaść.
Poza tym to mi się wydaje dziwne - taka polityka, że osoba bezrobotna, nawet z pieniędzmi na biznes, po plajcie ma być jeszcze zadłużona na jakieś 20 tys. zł. Jak z tego wyjść?

I tak, wiem, że nie można rozdawać pieniędzy wszystkim w nieskończoność.

zuzia.gola

Post autor: zuzia.gola » 30 lip 2016 18:52

Zarówno stronami internetowymi jaki i aplikacjami zajmuje się ta firma alg-pro. Myślę że w takie rzeczy jak najbardziej trzeba inwestować, aby przebić się na rynku . Tym bardziej że konkurencja jest spora .

zuzka10

Post autor: zuzka10 » 31 sie 2016 09:05

Jesli chcesz uzyskać dotację na firmę radzę zgłosić się do sekwencja.eu. Pomogą ci w znalezieniu funduszy unijnych, przygotują niezbędne dokumenty i dadzą pełne wsparcie. Do każdego klienta podchodzą bardzo indywidualnie i profesjonalnie. Sama zastanawiam się nad skorzystaniem z usług tej firmy.

tomekSSSS

Post autor: tomekSSSS » 14 lut 2017 20:52

Ja dostałem dotację 20tysi. jako bezrobotny na warsztat samochodowy. Jak na ten biznes to nie było dużo kasy.. Ale wiadomo teraz warsztaty muszą wystawić FV albo paragon a oni dają kaskę między innymi na np WF MAGa.. Ogólnie powiem Wam że opłaca się wziąć dotację bo jak dają to trzeba brać :) Aaaaa UWAŻAJCIE bo kiedy już byłem na swoim to jakieś dziwne fimy wysyłały mi pisma niby z cedeig że mam zapłacić za to że tam jestem. NIE PŁAĆCIE BO TO OSZUŚCI !! SZKODA ŻE PRZY REJESTRACJI FIRMY PANIE W URZĘDACH NIE DAJĄ JAKIEJŚ BROSZURKI NA TEN TEMAT !!

Bamberka

Post autor: Bamberka » 16 kwie 2017 09:48

Znajoma składała wniosek i nic nie dostała. Pewnie wszystko zależy od tego jak wniosek się napisze. Muszę przyznać, że wniosek mojej znajomej nie był wzorowo napisany.

lucky loser

Post autor: lucky loser » 17 kwie 2017 17:53

Trzeba się przyłożyć do napisania wniosku, na kolanie tego nie można robić. Jak się chce kasę, to trzeba się nieźle postarać.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Jak uzyskać dofinansowanie”