Dotacje unijne

…czyli sposoby na dodatkowy zastrzyk gotówki.
jagodaJ

Re: Dotacje unijne

Post autor: jagodaJ » 14 cze 2016 10:22

Moim zdaniem warto starać się o dotacje unijne na rozwój przedsiębiorstwa i z doświadczenia wiem, że opłaca się powierzyć tę sprawę w ręce kogoś z doświadczeniem. My podjęliśmy współpracę z firmą Signum, bo zainteresował nas program Wdrażanie innowacji przez MŚP Polska Wschodnia. Bardzo trudno było by nam przygotować odpowiednią dokumentacje na własną rękę - oni zrobili to skutecznie.

AnastazjaA

Post autor: AnastazjaA » 25 sie 2016 08:34

Dotacje unijne, zwłaszcza te na większe kwoty to bardzo złożony temat, dlatego ja podjęłam współpracę w tej kwestii z firmą, która się dobrze na tym zna. Specjaliści z INNpuls przygotowali dla mnie wniosek, dopilnowali procesu i rzeczywiście: udało się! Teraz firma działa prężnie, a ja odważnie patrzę w przyszłość.

danuta30

Post autor: danuta30 » 10 paź 2016 13:32

Jak najbardziej warto jest starać się o takie dotację, dzięki nim możemy znacznie rozwinąć nasz biznes bądź wystartować z nowym pomysłem. Warto też, dla tych co mają obawy bądź nie bardzo wiedzą jak takie środki pozyskać, zgłosić się do firmy która zajmuje się pomocą w pozyskiwaniu środków Unijnych. Ja polecam MG Premium świadczy kompleksowe usługi w pozyskiwaniu środków Unijnych na rozwój firmy, myślę że taka pomoc warta jest uwagi, więc zainteresowanych zapraszam na stronę aby zapoznali się lepiej z ofertą ;)

zuzia.gola

Post autor: zuzia.gola » 12 sty 2017 15:57

Dotacje unijne są dobrym rozwiązaniem ale trzeba umieć dobrze wypełnić wszystkie dokumenty. Warto czasem pomyśleć o innej firmie, aby zrealizowała takie działania. Widziałam, że ofertę taką ma firma Seka, która zna się na takich działaniach. Mają placówki w całej Polsce, a więc każdemu mogą pomóż.

izabiznes

Post autor: izabiznes » 20 cze 2017 14:50

Moim zdaniem zdobycie dotacji unijnych samemu,a tym bardziej jak ktoś jest zupełnie nowy w tym temacie, to bardzo trudne zadanie w większości przypadków niestety niemożliwe, wiem po sobie. W temacie dotacji potrzebna jest duża wiedza ekonomiczna, wszystkie wnioski, biznesplan i inne to nie jest taka prosta sprawa na jaką może wygląda. Wydaje mi się, że warto zainwestować w firmę, która się na tym zna i załatwi to w szybkim tempie.

vikav

Post autor: vikav » 04 lip 2017 19:43

Niektóre dofinansowania unijne są skierowane tylko do firm które, mają zamiar rozwijać się w danej dziedzinie.
Tak jest w przypadku firm, które chcą rozszerzyć swoją działalność o zagraniczne rynki i chcących promować się za granicą.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Jak uzyskać dofinansowanie”