Dofinansowanie na portal "fachowców" (oględnie)

…czyli sposoby na dodatkowy zastrzyk gotówki.
Pastapasta

Dofinansowanie na portal "fachowców" (oględnie)

Post autor: Pastapasta » 11 mar 2013 15:14

Tak oględnie tylko powiem o co chodzi, żeby nie spalić przyjaciółce pomysłu na biznes.
Mianowicie: koleżanka chce zrobić serwis/ portal polecajacy innym ludziom fachowców (konkretnych, ale nie mogę wydać jakich), cos na wzór serwisu znanylekarz.pl, który np poleca ginekologów, psychologów czy tam innych lekarzy.

No i czy na takie coś, ale zupełnie niemedyczne, to można dostać jakąś dotację czy dofinansowanie chociaż częściowe?
Pomysł mnie się wydaje perspektywiczny, ale co to z niego wyjdzie, to zupełnie inna broszka.

Kogo/gdzie pytać ?

Awatar użytkownika
Madzia Datura
Kontakt:

Re: Dofinansowanie na portal "fachowców" (oględnie)

Post autor: Madzia Datura » 11 mar 2013 20:44

Musi się rozejrzeć czy w jej okolicy jest obecny projekt wspierania takich inicjatyw, ewentualnie w niech podejdzie do urzędu pracy może mają jakieś środki z UE na takie projekty ;)

Awatar użytkownika
green

Post autor: green » 12 mar 2013 09:56

Bardzo ciekawy pomysł.

Mikosia101

Post autor: Mikosia101 » 19 maja 2014 08:03

Myślę , że szansa by serwis zaistniał jest duża :)

emmaqq

Post autor: emmaqq » 08 lip 2014 15:02

A może poszukaj sobie informacji na portalach tego typu Comperia, teraz jest tyle dofinansowań z Unii Europejskiej. Być może na taki biznes też przyznawane są pieniądze na rozkręcenie .Przecież każdy zastrzyk finansowy przyda się przy rozkręceniu biznesu .

arlett

Post autor: arlett » 14 sie 2014 07:50

Moim zdaniem pomysł całkiem, całkiem. Chociaż z własnego doświadczenia wiem, że zdobycie pieniędzy na różnego typu portale internetowe nie jest łatwe. Jeśli twojej koleżance nie udałoby się zdobyć dofinansowania to powiedz jej, że niedawno powstał serwis Wspieram.to - Polskie Indiegogo gdzie można wrzucić swój projekt i za sprawą małej kampanii reklamowej przyciągnąć ludzi, którzy wesprą finansowo jej pomysł:) Już wielu ludziom udało się w ten sposób zrealizować cel. Tutaj masz adres stronki jakby co wspieram.to.

nales

Post autor: nales » 15 sie 2014 13:02

Zobacz sobie serwis superbudowlani.pl oni oferują nowy sprzęt budowlany, mają fajnie to konkretnie opisane przez fachowców.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Jak uzyskać dofinansowanie”