Gdzie pytac o kredyt

…czyli sposoby na dodatkowy zastrzyk gotówki.
Plaszkass

Re: Gdzie pytac o kredyt

Post autor: Plaszkass » 14 sie 2015 08:44

Nie brałam kredytu na mieszkanie, bo mam własnościowe po rodzinach, ale brałam kredyt na rozbudowę swojej firmy, a dokładniej biura architektonicznego. Miałam problem z uzyskaniem go w banku i dlatego skorzystałam z oferty kredytów dla firm.

hannaa89
Kontakt:

Post autor: hannaa89 » 04 wrz 2015 14:28

Oferty kredytów najlepiej przejrzeć i porównać samemu, np. na różnych porównywarkach kredytów, gdzie można też obliczyć wysokość rat kredytów w różnych bankach na kalkulatorach kredytowych - nie zajmuje to wiele czasu, a można co nieco zaoszczędzić. W razie problemów z wyborem można skonsultować się z odpowiednim doradcą finansowym.

mamuśka58

Post autor: mamuśka58 » 22 wrz 2015 14:07

Nie znam lepszej propozycji niż proficredit.pl. Ja wolę kontakt bezpośredni. Bardzo szybko zostałam obsłużona i na swoje pytania otrzymałam konkretne odpowiedzi. Przy okazji dowiedziałam się o programie partnerskim i teraz mąż musi ich odwiedzić. Naczytał się na ten temat i twierdzi, że lepszego programu dla firm nie spotkał. Tak wiec wynika z tego, że nasz współpraca będzie się rozwijać.

agrafka13

Post autor: agrafka13 » 07 paź 2015 18:09

Jak chcesz wszystko szybko załatwić to najlepiej kredyt na dowód.
Bez zbędnych formalności i długiego okresu oczekiwania na decyzje. Wszystko jest załatwione raz dwa. A potem się spłaca w dogodnych ratach. Każdy czasem ma awaryjne sytuacje.

Freddy

Post autor: Freddy » 23 paź 2015 09:19

Decydując sie na jakikolwiek kredyt trzeba realnie ocenic czy damy rade go spłacic.Wiele osób tego nie robi i zaczynają się problemy ze spłata zobowiązań. W takim przypadku trzeba znaleźć sposób by w kłopotów finansowych wyjść. I dla takich osób ruszyła kampania "Żyje bez długów" Fundacji Zaradni i Kredyt Inkaso. Ma ona na celu pokazanie drogi wyjścia z zadłużenia. Mają również bardzo przydatny poradnik http://fundacjazaradni.pl/poradnik/ który pomoże wyjść z długów, z mnóstwem porad i zaleceń jak to mozna zrobić.

Awatar użytkownika
garsonka

Post autor: garsonka » 29 paź 2015 11:01

Każdy ma inne doświadczenia z bankami i każdy będzie Cię próbował przekonać do swojego, często nie mając przy tym racji. Dlatego proponuję Ci samej podjąć decyzję wykorzystując do tego taki pomocny wynalazek jakim jest porównywarka kredytowa, wybrać sobie oferty które najbardziej Cię interesują, porównać je ze sobą, przeanalizować i zdecydować który byłby najbardziej opłacalny. Możesz też wysłać do danego banku wniosek w z prośbą o obliczenie zdolności kredytowej w oparciu o konkretną ofertę.

muminkaa

Post autor: muminkaa » 22 sty 2016 21:03

Mnie zaciekawił ten artykuł, może Wam się przyda: http://www.finanseosobiste.pl/artykuly/ ... lnosc.html

Plaszkam
Kontakt:

Post autor: Plaszkam » 26 sty 2016 13:57

Jaki bank polecacie przy niedużym kredycie? Interesuje mnie kwota maks 7tyś złotych na rozwój firmy.

Matylda02

Post autor: Matylda02 » 31 sty 2016 14:19

Można skorzystać z linii kredytowej w koncie firmowym jak i szybkie kredyty.

Blueoak
Kontakt:

Post autor: Blueoak » 01 lut 2016 13:08

Moim zdaniem najlepiej jest skonsultować się z doradcami finansowymi.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Jak uzyskać dofinansowanie”