Konsolidacja kredytów a zdolność kredytowa

…czyli sposoby na dodatkowy zastrzyk gotówki.
anastazja4390

Konsolidacja kredytów a zdolność kredytowa

Post autor: anastazja4390 » 04 wrz 2015 09:11

Słyszałam, że osoby, które mają już jakieś zobowiązania kredytowe i chcą podnieść swoją zdolność kredytową powinny skorzystać z kredytu konsolidacyjnego. Takie kredyty konsolidacyjne mogą być faktycznie tanie, co wyraźnie widać w porównywarkach. Czy jednak wzięcie takiego kredytu podniesie zdolność kredytową przy ubieganiu się o kolejny kredyt? Słyszał ktoś może o tym?

Karmelkowa

Re: Konsolidacja kredytów a zdolność kredytowa

Post autor: Karmelkowa » 08 wrz 2015 22:50

Konsolidacja Tobie nic nie da, bo wciąż pozostaje to samo zadłużenie, w dodatku jest ono rozłożone na dłuższy okres spłaty. Co oznacza oczywiście, że spłacasz więcej.

kreatynka

Post autor: kreatynka » 15 paź 2015 10:58

Jeżeli szukacie pomocy w sprawach kredytowych, to warto zajrzeć na forum bank smart, na którym znajdziecie profesjonalne doradztwo oraz rzetelne opinie użytkowników.

Freddy

Post autor: Freddy » 16 paź 2015 20:01

Nie chcę brać konsolidacji , nie chcę pakowac sie w jeszcze większy kredyt. Przy długach jakie mam to byłaby katastrofa. Juz i tak ledwo daje radę. Choć widzę"światełko w tunelu" . Znalazłam blog i bardzo ciekawe artykuły np o jakims programie pomocy zadłuzonym "Zaradni" dzięki któremu naucze sie jak efektywniej finansami zarządzać no i szybciej długi spłacic. Mysle że warto wgłębić sie w ten temat ;) Oprócz tego o kampanii społecznej "Żyje bez długów" - to cos dla mnie :)

gosh

Post autor: gosh » 24 paź 2015 23:06

Niektórym taka konsolidacja się opłaca, jest to też wygodna opcja, bo spłaca się jeden kredyt. Grunt, żeby wiedzieć z oferty jakiego banku skorzystać. Widzę, że spłatę można rozłożyć nawet na 10 lat.

Plaszkam
Kontakt:

Post autor: Plaszkam » 26 sty 2016 13:54

Jeśli regularnie spłacasz raty, to nie powinnaś miec problemu z konsolidacją, bo stać Cie na spłaty. Gorzej jesli nie dajesz rady go spłacać.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Jak uzyskać dofinansowanie”