Fajne klocki i nie tylko

SPAM i nachalna reklama adios!
QElements
Kontakt:

Fajne klocki i nie tylko

Post autor: QElements » 04 lut 2009 05:58

Jestem biznesmama, ktora mieszka w Singapurze. Firma, ktora zalozylysmy z mama QElements, na razie zajmuje sie sprowadzaniem z Singapuru bardzo fajnych klockow dla dzieci www.fajneklocki.pl. Dzialalnosc firmy obejmuje import, eksport wszelkiego rodzaju produkow. Jezeli, ktoras biznesmama chce sprowadzic produkty z Azji, czy piekne materialy, rzeczy do bizuterii, a moze sprzedac swoje produkty tutaj to bardzo chetnie nawiazemy wspolprace.

Biznesmamy, ktore maja sklepy z zabawkami zapraszamy do wspolpracy jezeli chodzi o sprzedaz klockow. Klocki maja znak jakosci CE, dodatkowo badania zgodnosci sa zrobione w Polsce.

Pozdrawiam,
Magda

Awatar użytkownika
margotvb
Kontakt:

Re: Fajne klocki i nie tylko

Post autor: margotvb » 06 lut 2009 14:01

OOO!
Chyba bym chciała usłyszeć coś więcej o elementach do biżuterii :)

QElements
Kontakt:

Re: Fajne klocki i nie tylko

Post autor: QElements » 09 lut 2009 08:09

Myslalam tu o roznych sposobach wspolracy czyli jeden to ze np mama robiaca bizuterie juz wie co chce, wie ze np taki i taki kamien moze sprowadzic np. z Chin i ja w tym moge pomoc. Z drugiej storony ja bardzo chetnie bo sama lubie chodzic i takie rzeczy ogladac :) moge pochodzic po roznych targach, sklepach z kamieniami, koralikami, i innymi elementami do bizuterii, porobic zdjecia i jezeli bedzie cos co Cie zainteresuje to nie ma problemu zeby przeslac probki. Nie bede ukrywac ze w Polsce jest ogormny wybor i mozliwe ze nic nowego nie zaproponuje, ale maja sliczne rzeczy z masy perlowej, jadeitu, rekodziela z Tajlandii czy Nowej Zelandii.

Pozdrawiam,
Magda

ODPOWIEDZ

Wróć do „Zaprezentujcie swoje biznesy”