aranżacja wnętrz, projektowanie graficzne

SPAM i nachalna reklama adios!
lapstudio
Kontakt:

aranżacja wnętrz, projektowanie graficzne

Post autor: lapstudio » 08 mar 2011 10:00

Drogie Mamy,
Zapraszam serdecznie do odwiedzenia stron mojej pracowni lapstudio.pl, która zajmuje się:

- aranżacją wnętrz, ze szczególnym nastawieniem na pokoiki dziecięce
- projektowaniem graficznym (logo, broszury, ulotki, wizytówki, plakaty i wszelkie inne graficzne materiały promocyjne)
- projektowaniem i wdrażaniem stron internetowych

Prowadzę również blogi, na które serdecznie zapraszam.
Pracownia istnieje od niedawna, ale śmiało idziemy do przodu...Zapraszam!

kreatynka

Re: aranżacja wnętrz, projektowanie graficzne

Post autor: kreatynka » 16 gru 2013 12:53

Ja polecam firmę Dekor Projekt oferującej kompleksowe usługi projektowania i aranżacji wnętrz. Wykonane realizacje są funkcjonalne, wygodne i satysfakcjonujące. W skład usług firmy wchodzą wykończenia i wyposażenia wnętrz, indywidualne projekty z pełną realizacją, zabudowy kuchenne ze sprzętem AGD, projekty wnętrz komercyjnych z pełną realizacją. Sprawdźcie ofertę firmy na ich stronie internetowej.

Mariota

Post autor: Mariota » 24 paź 2015 20:18

Kiedyś myślałam ze sama będę aranżowała własne wnętrza i zajmowała się wykończeniem. Jednak teraz gdy mam az tyle pracy wole zostawić to jakiejś profesjonalnej firmie.

gagatka

Post autor: gagatka » 26 paź 2015 09:49

Ja zawsze wszystko robię sama. Szukam inspiracji w sieci i się nimi kieruję.

gaja

Post autor: gaja » 30 paź 2015 08:41

Każdy ma inne upodobania. Znajomi trafili do tej pracowni janczydesign.com i twierdzą, że są zadowoleni. Nawet nie wiem jak wygląda pokój, bo nie miałam okazji ich odwiedzić. Moje zdanie jest takie, że przed dokonanie wyboru warto obejrzeć dotychczasowe realizacje.

opiekunka

Post autor: opiekunka » 18 kwie 2017 11:34

gagatka pisze:Ja zawsze wszystko robię sama. Szukam inspiracji w sieci i się nimi kieruję.
Nie każdy jest aż tak dobry, nie każdy ma taką wyobraźnię. Są osoby bez żadnej wyobraźni i nie potrafią coś pięknie zaaranżować.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Zaprezentujcie swoje biznesy”