Oferty pracy w Holandii

Ogłoszenia firm i osób indywidualnych dla biznesmam.
grzesiekmuron

Oferty pracy w Holandii

Post autor: grzesiekmuron » 04 sty 2016 13:30

Witam,

jak wygląda praca Holandia? Ktoś z Was tam pracował? A dokładniej w Zwolle?
Nadal można coś tam jeszcze zarobić? Czy lepiej wyjechać do Niemiec?

rossa87

Re: Oferty pracy w Holandii

Post autor: rossa87 » 17 mar 2016 22:41

Mogę Ci polecić strony z ogłoszeniami zarówno w Holandii - pracaholandia.com, jak i w Niemczech - praca-niemcy.com. Osobiście wydaje mi się, że Holandia jest bardziej przyszłościowa pod względem pracy i zarobków.

discord

Post autor: discord » 29 cze 2016 08:53

Moj brat pracowal w Holandii - dorywczo, wyjezdzal na tydzien lub dwa, wracal na dwa tygodnie do Polski i znow wyjezdzal. Byl bardzo zadowolony, bo pracodawca zwracal mu koszty podrozy oraz zapewnial nocleg - dla pracownikow byly wybudowane male drewniane domki, mieszkali w takim domku w 4 osoby, a mieli tam 3 pokoje, kuchnie i lazienke. Wiec mysle, ze warto. Pozdrawiam

yvette

Post autor: yvette » 18 wrz 2016 18:48

Myślę, że praca w Holandii może być ciekawym doświadczeniem, ofert jest sporo. Mój kuzyn mieszka w Amsterdamie, chwali sobie pracę i warunki zatrudnienia.

KarolinkaMajewska

Post autor: KarolinkaMajewska » 22 maja 2017 22:45

Hmmm... praca za granicą wiąże się z opuszczeniem ojczyzny, rodziny, przyjaciół. Ja bym tak nie umiała, dlatego wolę pracować w Polsce. Jeśli zmienisz zdanie, koniecznie sprawdź oferty pracy w naszym kraju, na przykład na tej stronie -> http://emat.com.pl/szukasz-pracy/oferty-pracy/ . Chociaż w sumie, najpierw sprawdź, a dopiero potem możesz zmienić zdanie :D Ofert jest sporo, w różnych lokalizacjach - ja tak znalazłam pracę :)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Dam pracę”