Praca dla mam (dodatkowa, stała lub współpraca)

Ogłoszenia firm i osób indywidualnych dla biznesmam.
emka_biz_pl

Praca dla mam (dodatkowa, stała lub współpraca)

Post autor: emka_biz_pl » 05 mar 2011 21:09

Obrazek

IM-Style to firma dostarczająca kompleksowe rozwiązania do dekoracji okien klientom detalicznym oraz instytucjonalnym. Poszukujemy mam, które mają doświadczenie handlowe oraz pasję i zamiłowanie do projektowania wnętrz.
Stawiamy na ciepłe relacje z klientami prowadząc unikalny salon sprzedaży na warszawskiej Sadybie.
Wszystkie zainteresowane mamy prosimy o kontakt mailowy pod adresem info@im-style.pl.

biznes_kobietka

Re: Praca dla mam (dodatkowa, stała lub współpraca)

Post autor: biznes_kobietka » 18 mar 2011 13:57

witam, my mamy mamy napięty plan dnia ale umiemy świetnie się zorganizować, polecam zainteresowanym mamom pomysł na fajna pracę w domu przed komputerem, zapraszam mamy majace własną firmę do współpracy z fajną hurtownią internetową, proponują ciekawe warunki współpracy, mają duży wybór towarów np: zabawek i nie tylko, praca polega na dalszej odsprzedaży np przez sklep internetowy lub na allegro jak kto woli i ma smykałkę do handlu ta praca jest dla niego:) wejdź na stronkę:
kecja.com. GORĄCO POLECAM

emka_biz_pl

Re: Praca dla mam (dodatkowa, stała lub współpraca)

Post autor: emka_biz_pl » 16 kwie 2012 14:39

Witam serdecznie,
Z dniem 10.04.2012 r. zakończyliśmy działalność operacyjną firmy IM-Style. Dziękujemy za przesłane zgłoszenia.

Zespół IM-Style

ODPOWIEDZ

Wróć do „Dam pracę”