Meble dla dzieci

Nie objęte kategoriami.
Awatar użytkownika
wpokoiku
Kontakt:

Meble dla dzieci

Post autor: wpokoiku » 07 lip 2011 17:49

Sklep W POKOIKU jest miejscem, gdzie znajdą Państwo niezwykłe meble skierowane dla dzieci od narodzin do wieku szkolnego. Swoją formą, wzornictwem i kolorami w równym stopniu zachwycą rodziców i ich pociechy.

Naszą uwagę skupiliśmy głównie na polskich producentach, którzy tworzą meble z najwyższej jakości komponentów, bezpieczne i o wysokiej estetyce wykonania.

Oferta nasza obejmuje produkty w różnych przedziałach cenowych, a jej szeroki wachlarz zadowoli każdego klienta.

Współpracujemy z producentami:

- BabyBest

- Bellamy

- TOME

- PIĘTRUS

- Adaś Meble

Awatar użytkownika
kier
Kontakt:

Re: Meble dla dzieci

Post autor: kier » 08 lip 2013 18:18

Ja meble do pokoju dzieci zamawiałam w sklepie, to mały pokoik dlatego przede wszystkim szukałam pojemnych praktycznych mebelków i dopiero w sieci znalazłam to co chciałam ;) Warto jest poszukać - można natrafić na bardzo fajne modele. Ja osobiście jestem bardzo zadowolona ;)

Awatar użytkownika
jagodka
Kontakt:

Post autor: jagodka » 23 paź 2013 17:17

Ja meble dla dzieci zamówiłam w brw - możecie sobie obejrzeć takie mebelki w dziale meble młodzieżowe. Mam zaufanie do tej firmy - zawsze wszystko co tam kupowałam było wysokiej jakości mimo niewielkiej ceny, bardzo dobrze mi służyło przez wiele lat ;)
Generalnie warto - szczególnie, że mebelki były proste do skręcenia.

Awatar użytkownika
Wika09
Kontakt:

Post autor: Wika09 » 13 lis 2014 13:35

Zerknijcie sobie w ofertę sklepu meblowego Gama :) na pewno uda Wam się znaleźć fajne rozwiązanie.

Awatar użytkownika
magda.w

Post autor: magda.w » 08 cze 2016 12:23

A co myślicie o łóżeczkach ze sklepu internetowego Meblowiec.pl? Pytam, bo właśnie z mężem zabieramy się za remont pokoju naszej 4-latki i zastanawiamy się nad wyborem łóżeczka i pozostałych mebli.
Obrazek

izabiznes

Post autor: izabiznes » 02 mar 2017 19:08

A ja myślę, że jeśli meble dla dzieci to i reszta wystroju :) ja od dłuższego czasu inspiruje się pomysłami, dla mnie świetnym rozwiązaniem jako dla alergika są stosowane ton­ery na bazie wody bez uży­cia roz­puszczal­ników (są eko­log­iczne i nie szkodzą zdrowiu człowieka). A poza tym sklep posiada szeroki asortyment z możliwością personalizacji.

Martusia87

Post autor: Martusia87 » 25 kwie 2017 15:55

cześć, szukam mebli do pokoiku mojej córeczki. moga byc używane, moze ktos ma jakies fajne na sprzedaż? prosze o kontakt jak cos :)

gagatka

Post autor: gagatka » 26 cze 2017 22:54

Jeśli chodzi o mebelki dla dzieci, to ATB Meble to producent wspomniany na artvocado.pl, który wyróżnia się tym, że jego produkty są wysokiej jakości i mają świetny design. Ponadto "rosną" razem z dziećmi. Warto zaznaczyć, że spełniają wszelkie normy i posiadają atesty. Który ich zestaw podoba Wam się najbardziej?

ODPOWIEDZ

Wróć do „Inne ogłoszenia”