!!! NOWY aparat POLAROID Fuji Instax Mini 7s - NAJTANIEJ !!!

Nie objęte kategoriami.
Luks12

!!! NOWY aparat POLAROID Fuji Instax Mini 7s - NAJTANIEJ !!!

Postautor: Luks12 » 28 kwie 2014 18:24

Witajcie,

Sprzedam NOWY WYGRANY W KONKURSIE aparat polaroid robiący świetne zdjęcia z wywołaniem w pare sekund.

-NAJTANIEJ w całym internecie.

-NOWY!

-Świetny na imprezy. Natychmiastowa fotografia.

-Ma to swój klimat, taki mocno osadzony w latach 90-tych.

-Zdjęcia praktycznie niezniszczalne. Nie ma możliwości przedarcia. Przetrwa dziesięciolecia.
Polecam.
Opinie z empik.com
"Fuji Instax dostałam ostatnio w prezencie. Prosty w obsłudze, a robi bardzo fajne zdjęcia. Jest mały, poręczny, w zupełności zmieści się w każdej torebce czy kieszeni. W czasie robienia zdjęć jest mnóstwo zabawy, więc świetnie sprawdza się na różnego rodzaju imprezach, przyjęciach czy wyjazdach. Polecam, świetna sprawa!"

"Któż nie pamięta starego polaroida, gdzie zdjęcie można było podziwiać dosłownie po kilku sekundach? Fuji przywraca do życia ten sposób robienia zdjęć w ciekawym i bardzo oryginalnym designie. Świetny pomysł na prezent i dla nastolatka i dla dorosłego. Bo samą przyjemność czerpie się z chwil, kiedy czeka się na "wywołanie" zdjęcia :)"

Bardzo prosta obsługa

1. Otwieramy.

2. Wkładamy kasetkę na zdjęcia.

3. Zamykamy.

4. Włączamy i możemy używać.

Polecam.

anja87

Re: !!! NOWY aparat POLAROID Fuji Instax Mini 7s - NAJTANIEJ

Postautor: anja87 » 17 maja 2014 14:49

ale fajniutki ten polaroid czy juz go sprzedalas? jesli nie to moze wrzuc go tutaj alegratka, bo na pewno bedziesz miala duzo chetnych na niego - sama zreszta chetnie bym go kupiła :)

Kryszka

Re: !!! NOWY aparat POLAROID Fuji Instax Mini 7s - NAJTANIEJ

Postautor: Kryszka » 26 paź 2014 20:47

Wszystkim, którzy poszukują fajnego aparatu w atrakcyjnej cenie polecam ranking aparatów.

kreatynka

Re: !!! NOWY aparat POLAROID Fuji Instax Mini 7s - NAJTANIEJ !!!

Postautor: kreatynka » 21 lip 2015 11:43

Ja zastanawiam się nad zakupem lustrzanki. Myślicie że warto zakupić sobie od razu dodatkowy obiektyw fotograficzny. Jakie lustrzanki wy polecacie?

Coldi

Postautor: Coldi » 21 paź 2015 18:49

Ja już jakiś czas temu kupiłam lustrzankę a kilka miesięcy później dokupiłam obiektyw 75-300mm ze względu na to, że często fotografuję dziką zwierzynę. Przy zakupie obiektywu sugerowałam się takimi artykułami które pomogły mi zadecydować co będzie najlepsze dla mnie :)

Dabo
Kontaktowanie:

Postautor: Dabo » 01 cze 2016 12:35

A co sądzicie o takim aparacie Aparat cyfrowy Olympus OM-D E-M5 mark II Body - Tytanowy. Wydaje mi się, że można nim zrobić całkiem niezłe zdjęcia.

Wróć do „Inne ogłoszenia”