Pomoc drogowa - zawsze może się przydać

Nie objęte kategoriami.
zuzia.gola

Re: Pomoc drogowa - zawsze może się przydać

Post autor: zuzia.gola » 29 wrz 2016 19:48

Tak jak i w Warszawie... Codziennie przytrafia się setki stłuczek i poważniejszych kolizji, a awarie samochodów to też normalne zjawisko. Nie ma się co dziwić przy takim zaludnieniu. W samej Warszawie i okolicy pomocą w takich zdarzeniach służy Besthol - firma z doświadczeniem, świetnym sprzętem specjalistycznym i fachowcami, których w samej stolicy nadal brakuje.

grincia

Post autor: grincia » 12 paź 2016 11:47

Swojego czasu potrzebowałam lawety i najtańsza jaką znalazłam to ta: autolawety-poznan.pl
Doba kosztuje 250zł, kaucja jest zwrotna i co najważniejsze nie ma limitu kilometrów. To właśnie na tym limicie zwykle lawety najwięcej zdzierają dlatego tak mi się spodobała ta oferta.

aga77

Post autor: aga77 » 27 lis 2016 21:46

Jeśli nasze auto uległo uszkodzeniu w wyniku wypadku, a my nie jesteśmy sprawcą, to na pewno warto sobie zerknąć tutaj Eucocar. Jest tam ciekawe propozycja. Otrzymujemy nie tylko samochód zastępczy, ale również nasze auto jest transportowane i naprawiane.

Bella

Post autor: Bella » 17 kwie 2017 12:09

Ja mam zawsze numer do pomocy drogowej. Zawsze może się przydać. Nie każda kobieta zmieni przecież koło na drodze. Te śruby są nieźle przykręcone i trzeba jednak mężczyzny siły, aby je odkręcić.

monikabert90

Post autor: monikabert90 » 03 lip 2017 23:43

Pomoc drogowa najczęściej jest potrzebna wtedy, kiedy najmniej się spodziewamy. Spieszymy się na urodziny do koleżanki i tu bach - stłuczka. Ostatnio trafiłam w internecie na artykuł http://mtsolutions.com.pl/pomoc-drogowa ... resowkach/. Dotyczy on innowacyjnej wyszukiwarki pomocdrogowa.info, dzięki której możemy w łatwy sposób poprzez smartfona wyszukać najbliższej pomocy drogowej w naszej okolicy, nawet wtedy, kiedy jesteśmy w nieznanym miejscu. Można to zrobić nie tylko wpisując nazwę miejscowości, ale nawet poprzez wpisanie nazwy drogi, na jakiej się znajdujemy, na przykład "droga ekspresowa S1"

ODPOWIEDZ

Wróć do „Inne ogłoszenia”