Czosnek i lawenda - prezenty, upominki, dekoracje

Nie objęte kategoriami.
Dabo
Kontakt:

Czosnek i lawenda - prezenty, upominki, dekoracje

Post autor: Dabo » 05 sie 2016 14:23

Sklep internetowy czosneklawenda.pl prowadzi różnego rodzaju ozdób, upominków i wyposażenia wnętrz.

zuzka10

Re: Czosnek i lawenda - prezenty, upominki, dekoracje

Post autor: zuzka10 » 08 sie 2016 16:53

Mi ostatnio wpadły w oko ramki. Uwielbiam dekoracje do domu. Co chwilę mogłabym coś kupować gdyby nie mąż :P
On zawsze mnie powstrzymuje bo gdyby tego nie robił pewnie dom bym zagraciła w miesiac :) Niestety mam słabość do pięknych rzeczy a ramki na zdjęcia to moja ulubiona dekoracja.

Katerina21

Post autor: Katerina21 » 14 wrz 2016 10:22

Mnie natomiast bardzo do gustu przypadły tego typu naklejki ścienne. Można sobie tutaj wybrać jeden z wielu wzorów np. niebanalnych cytatów, bądź też zamówić coś spersonalizowanego. Co istotne nie są to produkty zalegające w magazynie, co oczywiście mogłoby się odbić na ich jakości, a na bieżąco robione artykuły dekoracyjne. Prezentują się po prostu świetnie i jestem przekonana, że każdemu pomieszczeniu nadadzą niepowtarzalnego charakteru.

Sunsin

Post autor: Sunsin » 19 paź 2017 15:13

No to wam przyznam, że też mamy małego kręćka na punkcie właśnie różnego rodzaju dodatków i artykułów dekoracyjnych. Swoją drogą jakbyście szukali jakiś dobrych jakościowo papierów dekoracyjnych, ale czegoś w do dekoracji prezentów to znaleźć możecie na plastiflora.pl, mają bardzo duży wybór bo są producentem tego typu rzecz. Kilka razy zamawialiśmy przy okazji przygotowywania upominków dla klientów i byliśmy bardzo zadowoleni.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Inne ogłoszenia”