Prosty program do faktur

Potrzebujesz czegoś? Nie wiesz jak coś zrobić? Nie wiesz gdzie coś kupić? Gdzie coś załatwić? Tutaj znajdziesz pomoc oraz możesz pomóc innym.
malg_les

Prosty program do faktur

Post autor: malg_les » 03 maja 2016 16:13

poszukuję naprawdę prostego i intuicyjnego programu do faktur (bez zbędnych funkcji takich jak magazyn czy księgowość) co możecie polecić? Znalazłam program do faktur ++Faktury SQL za 139 zł, czy ktoś posiada? Czego wy używacie, co polecacie? Jestem zielona!

mamuśka31

Re: Prosty program do faktur

Post autor: mamuśka31 » 12 maja 2016 20:05

Tak naprawdę faktury można wystawiać nawet w excelu. Widziałam gotowe arkusze w necie, w których trzeba tylko uzupełnić dane.
Ja mimo wszystko wybrałabym jakiś bardziej rozbudowany program. Zyskasz większe pojęcie o tym, co robisz i na pewno wyjdzie Ci to na dobre.
Sama ostatnio sprawdzam, jak wygląda samodzielna księgowość online na przykładzie wfirma. Okazuje się, że to nie takie trudne jak mogłoby się wydawać, więc myślę, że warto podejmować tego typu wyzwania.

Awatar użytkownika
majesty24

Post autor: majesty24 » 14 maja 2016 23:58

Można w excelu, ale lepiej skorzystać z jakiegoś programu np. do małej księgowości jak wystawiasz sporo FV, to w excelu łatwo coś pogubić, a w takich programach masz wszystko zapisane w bazach danych. Akurat ten program księgowy możesz dostosować do swoich potrzeb, więc nie musisz od razu korzystać z wszystkich modułów.

arlett

Post autor: arlett » 15 maja 2016 15:48

Moim zdaniem dobrym rozwiązaniem jest samodzielna księgowość online - wfirma.pl. Dzieki niej wszystko sama ogarniesz i to nie wielkim kosztem. Ja póki co korzystam z biura rachunkowego tylko faktury sama wystawiam. Chcę jednak zacząć wszystko samodzielnie ogarniać.

zuzka10

Post autor: zuzka10 » 20 maja 2016 14:49

Ja wystawiam fv w programie który dostałam od biura rachunkowego.
Niestety u mnie jest problem z niewypłacalnymi klientami. Zastanawiam się nad samodzielna windykacja online.
Z tego co wyczytałam można samodzielnie odzyskać pieniądze, w razie problemów Vindicat służy pomocą i dobrą radą. Dostępne są wszystkie pisma procesowe itd. Czy ktoś z was przeprowadzał już samodzielną windykację?

Adam_BinSoft

Post autor: Adam_BinSoft » 03 cze 2016 16:01

Witaj,

W czasach marketingu szeptanego ciężko ocenić wiarygodność czytanych wpisów. Jeśli potrzebujesz sprawdzonego, prostego oraz intuicyjnego programu do wystawiania faktur; my taki posiadamy. Przekonaj się i skorzystaj z 30 DARMOWYCH dni dla testów. 

Sprawdź nas na mpFaktura.pl - inteligentne rozwiązania dla firm. Unikatowe programy do prowadzenia działalności gospodarczej na komputerach z systemami Apple MAC OS X | Microsoft Windows | Linux

Pozdrawiam 
Adam BinSoft

marekkmiecik

Post autor: marekkmiecik » 09 gru 2016 15:46

Osobiście polecałbym tani a fajny program www.systim.pl . Mało znany, w sumie żona wyszukała jakimś cudem, ale naprawdę rewelacyjny.
Infolinia super, program super prosty i przejrzysty, funkcji pełno, ciągle aktualizowany, pomoc techniczna bez problemu dostepna.
www.systim.pl

ODPOWIEDZ

Wróć do „Jak mam…?”