prawnik i firma

Adresy ciekawych stron, artykułów i poradników.
mamuśka58

Re: prawnik i firma

Post autor: mamuśka58 » 23 sie 2016 07:15

Jeżeli chodzi o prawo pracy to w Warszawie jest świetna kancelaria Gizinski. Prowadzi ona negocjacje pozasądowe. A w razie potrzeby reprezentują sprawy klienta przed sądem.

ragerian87
Kontakt:

Post autor: ragerian87 » 14 wrz 2016 13:30

Jeśli prowadzicie własną działalność gospodarczą i szukacie ciekawych szkoleń, porad w zakresie inwentaryzacji środków trwałych i WNIP to polecam MASTER BIZNES, świetna firma w tym zakresie. Posiadają wiele ciekawych szkoleń, można sprawdzić na ich portalu bogatą ofertę, posiadają świetną wiedzę którą przekazują w rewelacyjny nowoczesny sposób na szkoleniach swoim klientom !

andzela

Post autor: andzela » 30 sie 2017 20:52

A ja się pochwalę moją kancelarią prawną. Nie jest to kancelaria stacjonarna, ale z sieci, portal prawny http://www.lexagit.pl/ Nie byłam pewna czy dobrze robię wykupując abonament na obsługę firmy, ale postanowiłam spróbować. Zachęciła mnie opcja online umożliwiająca łączność z prawnikiem bez wychodzenia z biura, szybka i fachowa. Do tego mam stały dostęp do darmowych artykułów związanych z prawem gospodarczym, podatkowym, cywilnym i prawem pracy. Już wiele mi pomogli i przed pewnymi nieprawidłowościami mnie ostrzegli. Naprawdę warto było się do nich zgłosić.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Działalność gospodarcza, ZUS’y, VAT’y i podobne tematy”