prawnik i firma

Adresy ciekawych stron, artykułów i poradników.
sylwia4012

Re: prawnik i firma

Post autor: sylwia4012 » 11 cze 2015 20:12

W każdej firmie pomoc profesjonalisty się przyda. Może to być współpraca okazjonalna, ale warto, bo pomaga to unikać problemów, głównie finansowych. W Świdnicy kancelaria Concept pomaga firmom oferując nie tylko obsługę prawną, ale i fachowe doradztwo finansowe, czy windykacje należności. Zaufali im znani i cenieni przedsiębiorcy, więc chyba warto?

whitegreen80

Post autor: whitegreen80 » 02 lip 2015 12:49

nie da się ukryć że prowadzenie działalności gospodarczej jest obarczone pewnym ryzykiem - wiąże się chociażby ze spotkaniem nieuczciwych kontrahentów, czy np. wadliwym produktem. Niektóre firmy wręcz regularnie z usług prawnych kancelarii, co nie jest złym rozwiązaniem. Czasem lepiej zostawić trudne sprawy profesjonalistom niż próbować na własną rękę sądzić się w sądzie.

natalia.deresz
Kontakt:

Post autor: natalia.deresz » 10 lip 2015 15:17

rutkowskamonika pisze:No, żeby tak wszyscy byli tak uświadomieni...
Zdecydowanie się zgadzam, ostatnio byłam zmuszona pomagać babci w rozwiązaniu umowy z bandą oszustów z firmy PTS, która wrabia osoby starsze podszywając się pod ich obecnego operatora. Przesyłają umowę, że niby konieczne jest przedłużenie, a tak naprawdę to nowa umowa z nimi. Dowiedziałam się o tym po fakcie, termin rozwiązania umowy minął, a firma żądała kwoty 500 zł za rozwiązanie umowy, masakra. Dzięki pomocy kancelarii Cholodecki udało mi się rozwiązać sprawę, więc pomoc specjalistów jest coraz bardziej niezbędna, bo nikt obecnie nie ma czasu na to, żeby wiedzieć wszystko o wszystkim.

gaja

Post autor: gaja » 10 lip 2015 21:40

Zawsze warto mieć kancelarię, która wyciągnie nas z problemów. Nam postępowanie odwoławcze od decyzji organów podatkowych prowadził już 2 razy Mecenas Wawrzyniec Chróścielewski. Ma on swoją kancelarię w Łodzi. Naprawdę warto korzystać z jego usług. Bardzo merytoryczny facet.

Awatar użytkownika
Kinders44
Kontakt:

Post autor: Kinders44 » 21 lip 2015 15:41

Obsługa firmy to kluczowa rzecz przede wszystkim w rozrastającym się przedsiębiorstwo. Moi znajomi cały czas korzystają z kancelarii Kerplik: - z tego co się dowiedziałem, to każda decyzja jest teraz podejmowana w firmie z większym spokojem.

whitegreen80

Post autor: whitegreen80 » 22 lip 2015 13:34

Nie da się ukryć że każdy przedsiębiorca raz w swej działalności musiał korzystać z pomocy prawnika - zarówno w kwestii nieuczciwego kontrahenta jak interpretacji podatku... Warto mieć wizytówkę do dobrej kancelarii - nigdy nie wiadomo kiedy będzie potrzebna pomoc prawna.

Grazyna88

Post autor: Grazyna88 » 03 sie 2015 13:46

Zastanawiam się nad podjęciem współpracy z prawnikiem. Czytałam wiele stron prawników, opinii na forach i stronach prawniczych. Wstępnie zdecydowałam się. Ma bardzo szeroki zakres usług. To może oznaczać, że jest dobry, albo i nie.

Gabrielah

Post autor: Gabrielah » 26 lis 2015 14:47

Witam serdecznie! Chętnie pomożemy, ponieważ nasza kancelaria posiada cenne doświadczenie w prowadzeniu takich spraw. Nasze biura zlokalizowane są na terenie całego kraju. Proszę o kontakt telefoniczny pod nr 735-916-599. Pozdrawiam serdecznie!

singnoral

Post autor: singnoral » 29 lis 2015 18:35

W moim przypadku obsługą prawną i księgowością zajmuje się BRR biegły rewident. Dobrze, kiedy te dwie funkcje się łączą!

aldonaxx

Post autor: aldonaxx » 08 gru 2015 14:42

W sumie to jedni wolą korzystać z pomocy doradztwa finansowego inni z pomocy prawników! Wydaje mi się, że nie ma reguły na tego typu obsługę biznesu.
Wydaje mi się, że wiele zależy od opłat ze tego typu usługi.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Działalność gospodarcza, ZUS’y, VAT’y i podobne tematy”