Doradca podatkowy

Adresy ciekawych stron, artykułów i poradników.
Awatar użytkownika
r0sie

Doradca podatkowy

Post autor: r0sie » 24 kwie 2014 12:41

Witam.
Czy ktoś korzystał z usług? Najchętniej w Warszawie. Kogo polecacie?
Ania

nulka30

Re: Doradca podatkowy

Post autor: nulka30 » 29 lip 2014 12:57

Nigdy nie korzystałam z usług doradcy podatkowego. Zazwyczaj gdy mam jakiś problem w firmie to zwracam się do ekspertów z Comperia. Zawsze bardzo szybko udzielają odpowiedzi i radzą co zrobić w danej sytuacji. Inni użytkownicy forum też dzielą się swoim doświadczeniem. Na doradcę podatkowego chyba byłoby mi szkoda kasy.

tee_coffee

Post autor: tee_coffee » 30 lis 2014 18:42

hmm... moje biuro rachunkowe prowadzi przy okazji doradztwo ekonomiczne. nazywa się constans. moze zadzwonic i dopytac dokladnie :)

Awatar użytkownika
anniee

Post autor: anniee » 02 gru 2014 10:23

Są biura rachunkowe prowadzące równiez takie usługi dodatkowe np Pareto z Poznania, poza samym prowadzeniem rachunków zajmuje się równiez księgowością, co jest bardzo wygodne i pomocne przy prowadzeniu firmy.

mader

Post autor: mader » 03 lut 2015 15:09

O ile pytacie na poważnie, to radzę się zwrócić tutaj - russellbedford.pl.
Oni wspierają moją firmę od ponad roku - chodzi o doradztwo w prawie międzynarodowym, również podatkowe, ale także konsultacje biznesowe.
Według mnie - na prawdę świetni specjaliści.

marylaa

Post autor: marylaa » 10 lut 2015 13:16

Może ktoś mógłby mi doradzić czy faktycznie taki zasiłek rodzinny z Niemiec najlepiej załatwiać przez jakiegoś doradcę podatkowego?ktoś może korzystał z podobnych usług?

monikabert90

Post autor: monikabert90 » 12 lut 2018 09:19

W Warszawie nie korzystałam, ale w Łodzi owszem. Muszę przyznać, że bardzo wiele spraw mi się dzięki temu rozjaśniło i poczułam się pewniej na początku prowadzenia działalności gospodarczej. Skorzystałam z usług biuro-podatkowe-lodz.pl i byłam bardzo zadowolona, jeśli będę miała potrzebę, na pewno zrobię to ponownie :)

NataliaChrzan

Post autor: NataliaChrzan » 18 mar 2018 18:14

marylaa jeśli szukać informacji na temat zwrotu podatku w Niemczech, zajrzyj na stronę zwrotpodatku.eu/nasza-oferta/niemcy/zwrot-podatku. Ich doradcą wyjaśnią Ci wszystko. Dowiesz się, jakie musisz spełniać warunki by odzyskać pieniądze, jakie musisz wypełnić dokumenty i gdzie je złożyć. To znacznie wygodniejsze, niż samodzielne przedzieranie się przez prawo niemieckie. Nie będziesz traciła czasu i denerwowała się, że jakiś niemiecki urzędnik odsyła Cię, bo brakuje jakiego papierka.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Działalność gospodarcza, ZUS’y, VAT’y i podobne tematy”