hala na firmę

Adresy ciekawych stron, artykułów i poradników.
Alicja Rosińska

Re: hala na firmę

Post autor: Alicja Rosińska » 28 maja 2016 15:17

Budowa budową ale jeszcze trzeba wyposażyć taką halę. Przede wszystkim co dla mnie jest priorytetem hala powinna mieć profesjonalne zabezpieczenie przeciwpożarowe. Przy okazji budowy warto zlecić od razu firmie zajmującej się instalacjami przeciwpożarowymi wykonanie projektu takiej instalacji, rozmieszczenia okien oddymiających i klap dymowych czy nawet izolację ogniochronną konstrukcji hali. Do tego trzeba odpowiednio oznakować i wyposażyć halę (gaśnice, apteczki, hydrant). Dobrze jest zlecić to profesjonalistom. Takie instalacje wykonuje firma pol-poz.pl. Firma ma bardzo bogatą ofertę jeśli chodzi o zabezpieczenia przeciwpożarowe.

karinapal

Post autor: karinapal » 30 maja 2016 11:43

W przypadku powierzchni magazynowych bardzo ważne jest jeszcze to, jaką posadzkę wybierzemy. Dobrym pomysłem są takie epoksydowe:
Obrazek
Są bardzo wysokiej jakości i łatwo utrzymać je w czystości.

amelka

Post autor: amelka » 10 lip 2016 19:10

W budowie hali może ci bardzo pomóc ta firma Budex.
Wykonują fundamenty pod hale przemysłowe i ogólnie zajmują się realizacją takich obiektów.
Ofertę mają bardzo rozbudowaną i godną uwagi. Sama zastanawiam się nad skorzystaniem z ich uslug.

nesnes

Post autor: nesnes » 27 lip 2016 06:57

W hali posadzka to sprawa numer jeden. Nie ma innej opcji jak przemysłowa, jeśli zależy nam na wysokim standardzie i wygodzie użytkowania. Firma wykonawcza nie może być przypadkowa, bo technologia wykonania odgrywa tu ważną rolę.

aga77

Post autor: aga77 » 11 sie 2016 00:15

Sprawdźcie sobie ofertę tej firmy: Inhaus firmy budowlanej z Rumi. Działają głównie na terenie Trójmiasta oraz innych miejscowości województwa pomorskiego. Warto zapoznać się z ich ofertą.

zuzia.gola

Post autor: zuzia.gola » 14 sie 2016 15:03

Zawsze taką halą możesz wybudować na własne potrzeby.

Tymoteusz1

Post autor: Tymoteusz1 » 04 wrz 2016 21:23

A jakie materiały wykorzystujecie do budowy hali? Wiem, że najszybciej i najlepiej buduje się halę przy pomocy płyt warstwowych. To nowoczesny materiał, który pozwala utrzymać ciepło we wnętrzu hali. Biorąc pod uwagę też trwałość takiego materiału, jest on zdecydowanie wart wykorzystania.

hannaa89
Kontakt:

Post autor: hannaa89 » 05 wrz 2016 10:43

Uważam, że w przypadku hali najrozsądniejszym wyborem będzie zdecydowanie się na konstrukcję stalową, przede wszystkim ze względu na niższe kosztu budowy takiej hali, oraz jej eksploatacji w przyszłości. Poza tym czas budowy takiej hali jest znacznie krótszy, niż np. hali murowanej, a w razie potrzeby powiększenia hali, czy jej przebudowy nie stanowi to większego problemu, w odróżnieniu od wspomnianej hali murowanej. Na stronie firmy MIX zajmującej się budowaniem takich hal wyjaśnione są korzyści płynące z wyboru takiego rozwiązania.

amelka

Post autor: amelka » 27 wrz 2016 10:56

Ja też myśle o hali ale produkcyjnej. Od dawna marzy mi się biznes związany z produktami spożywczymi. Jakiś czas temu znalazłam maszyny i zastanawiam się nad staraniem sie o dotację z UE lub UP.
Chciałabym wybudować własną halę ale coś czuję, ze na początku raczej to będzie niemożliwe i raczej będę jakąś wynajmowac.

arlett

Post autor: arlett » 04 paź 2016 09:54

Tez myślę o hali na firmę. Obecnie wynajmuję niewielką hale pod Poznaniem ale zupełnie mi się to nie oplaca. Chce miec własną halę albo najlepiej dwie lub trzy. Znalazłam wczoraj firmę której domena są konstrukcje stalowe - mix.waw.pl i chyba sie do niej zgłosze. Z tego co widziałam oferta jest bardzo na plus. Mój kuzyn jakiś czas temu postawił hale i jest bardzo zadowolony.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Działalność gospodarcza, ZUS’y, VAT’y i podobne tematy”