Prowadzenie księgowości

Adresy ciekawych stron, artykułów i poradników.
mikruska

Prowadzenie księgowości

Post autor: mikruska » 02 lis 2014 11:27

Na razie prowadzę swoją księgowość samodzielnie, ale widzę, że zajmuje mi to coraz wiecej czasu, który mogłabym przeznaczyć na coś innego. Zastanawiam się, jak Wy sobie z tym radzicie? Macie jakiś sposób na samodzielną księgowość, zatrudniacie kogoś do tego, korzystacie z jakiejś zewnętrznej firmy? Jeżeli chodzi o wielkość mojej firmy to zatrudniam obecnie 4 osoby, więc nic wielkiego, dlatego zastanawiam się nad optymalnym rozwiązaniem.

tee_coffee

Re: Prowadzenie księgowości

Post autor: tee_coffee » 03 lis 2014 10:17

ja korzystam z financialluk, wychodzi duzo taniej niz oplacanie ksiegowej. w biurze rachunkowym masz dodatkowo kadry czy obsluge prawna, co przydaje sie przy rozrastaniu firmy :)

jolantamerger

Post autor: jolantamerger » 04 lis 2014 14:25

Ja tez prowadziłam księgowość samemu. Ale jak doszło więcej pracowników i do tego faktury unijne skierowałam swoją księgowość do biura księgowego.

kreatynka

Post autor: kreatynka » 07 lis 2014 12:26

Bardzo ważną i wartą wiedzą jest wiedza finansowa. Dlatego warto się w tym zakresie szkolić. Wiodąca firma audytorsko-konsultingowa BDO organizuje szkolenia z zakresu podatków, kursy księgowe, kursy kadrowo-płacowe itp. Firma zatrudniająca świetnych fachowców z dużym doświadczeniem i możliwościami. Kursy prowadzone są w sposób praktyczny, w formie ćwiczeń dzięki czemu wiedza staje się łatwiej przyswajalna.

biedroska

Post autor: biedroska » 04 gru 2014 14:53

może poszukaj zdalnie? to lepsze rozwiązanie, nie musisz szukać w konkrentym mieście ;) może firma bde constans ci będzie odpowiadać? ja od dawna z nimi współpracuujję i mogę polecić :)

rutkowskamonika

Post autor: rutkowskamonika » 14 gru 2014 16:06

Ja prowadzę sama swoją księgowość, bo moja firma jest jeszcze za mala, żeby wydawać na księgowość. mam jednak czasami ważne pytania, które staram się wyjaśniać po znajomych lub an forach. Mój ostatni problem dotyczy faktur zagranicznych.

nales

Post autor: nales » 09 sty 2015 12:23

Możesz przejrzeć ofertę biura księgowego Tax Expert z Wrocławia. Ja ich znalazłam szukając w google pomocy biura z Wrocławia i wyskoczyło mi ich biuro jako wirtualna wycieczka. Spodobało mi się, bo wyglądało bardzo profesjonalnie. Do tego ceny też odpowiednie. Myślę, że jak zostawiać pieniądze to właśnie u nich. Poza tym też firma, która robiła tę "wirtualną wycieczkę" też bardzo się przyłożyła. Na ich stronie bizzit.pl/zdjecia-firmowe-google-street-view widać też inne projekty.

Vanessa123

Post autor: Vanessa123 » 10 sty 2015 14:47

Ja niestety szukam czegoś bliżej Warszawy, bo chcemy się spotykać z księgowymi. Znajomi wspominali ostatnio, ale jeszcze nie miałam okazji umówić się z nimi na spotkanie. Myślę, że zamknę temat do końca miesiąca.

kubiaczka

Post autor: kubiaczka » 26 sty 2015 12:09

możesz zlecić prowadzenie księgowości firmie e-izi. Oni działają zdalnie na terenie całego kraju

Awatar użytkownika
Diana21

Post autor: Diana21 » 03 mar 2015 15:15

Początki mojego biznesu wyglądały podobnie - tonęłam w papierach, podatkach itp :P

W końcu zdecydowałam się na oddaniu tej kwestii mojej działalności kancelarii podatkowej, sprawdziłam ich wiele i musze przyznać, że nie wszystkie niestety sprawnie działają. Po kilku "skokach" po biurach trafilam na WIOL i już zostałam. Z czystym sumieniem mogę Ci ich polecić, bo są PROFESJONALI :) Nie marnuj czasu, bo wiesz jak to mówią - czas to pieniądz :)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Działalność gospodarcza, ZUS’y, VAT’y i podobne tematy”