Prowadzenie księgowości

Adresy ciekawych stron, artykułów i poradników.
Aśka Litek

Re: Prowadzenie księgowości

Post autor: Aśka Litek » 10 lis 2015 12:28

Zanim zdecydowałam się na biuro rachunkowe, wcześniej sprawdziłam, jakie mają opinie. Sprawdziłam tez ich podejście do klienta, jak również ich zakres usług. Dzięki temu jestem teraz bardzo zadowolona ze swojego wyboru :)

arlett

Post autor: arlett » 17 lis 2015 22:22

Warto sprawdzać opinie, sama często tak robię i na ich podstawie wybieram jakąś firmę. obecnie szukam biura rachunkowego bo z obecną księgową muszę się pożegnać. Myślę o biurze Pani Katarzyny Lecyk z Warszawy. Słyszałam o niej wiele dobrego - świadczą usługi na najwyższym poziomie i mają indywidualne podejście do każdego klienta. To dla mnie bardzo istotne bo wiele księgowych nie traktuje poważnie swoich klientów i często popełnia błędy w dokumentach.

Sanczeska

Post autor: Sanczeska » 20 lis 2015 20:05

Zauważyłam, że outsourcing jest coraz bardziej popularny.Sporo firm decyduje się na korzystanie z ich usług. Niedawno zdecydowałam się na taki usługi i trochę szukałam odpowiedniej dla mnie firmy. Stawiałam na wiedze i doświadczenie. Ostatecznie zdecydowałam się na usługi firmy. Po krótkiej rozmowie można wywnioskować że mają spore doświadczenie i wiedzę w tym zakresie.

Anielica

Post autor: Anielica » 22 lis 2015 13:09

Mogę polecić Wam świetne biuro rachunkowe Rachmistrzowie] - mam u nich księgowośc od jakiegoś czasu i zawsze wszystko dobrze mi rozliczali. Zawsze też mogę się dopytać o jakieś szczegóły, jak co zrobić itp
Rachmistrzowie - doświadczenie i sumienność w sprawach podatkowych.

elwirunia1

Post autor: elwirunia1 » 20 mar 2016 21:15

Znajomy mimo, że ma wykształcenie ekonomiczne i ma podstawy do rozliczeń, to zleca rozliczanie dokumentów firmie zewnętrznej. Twierdzi, że sam mógłby, ale właśnie czas jaki na to straciłby, woli w inny sposób spożytkować. A czas jaki spędziłby na stanie w urzędach - lepiej zapłacić niewiele pieniędzy i mieć problem z głowy.

maria333
Kontakt:

Post autor: maria333 » 24 mar 2016 23:05

Ja tez prowadziłam księgowość samemu. Ale jak doszło więcej pracowników i do tego faktury unijne skierowałam swoją księgowość do biura księgowego.

bella91

Post autor: bella91 » 30 mar 2016 17:28

Moim zdaniem warto samodzielnie prowadzić księgowość online z pomoca takich stron jak ta wfirma.pl. Zauważyłam, ze coraz wiecej osób z tego korzysta a w razie problemów proszą o pomoc ekspertów z wfirma.pl System umożliwia wystawianie faktur, obsługę kadrowo płacową itd. Myślę, ze może bardzo ułatwić prowadzenie biznesu.

Abiah

Post autor: Abiah » 06 kwie 2016 10:11

ja bym się nie podjęła... nawet w zwykłym picie człowiek pomyli si eo przecinek,a będą go ścigać po urzędach.

zuzka10

Post autor: zuzka10 » 20 maja 2016 14:58

Ja korzystam z pomocy księgowej.
Jestem z niej bardzo zadowolona bo nie raz już mi pomogła. Ostatnio klienci nie opłacają fv i poradziłami żeby skorzystała z windykacji. Samodzielna windykacja online nie jest droga i można dzięki niej szybko odzyskać swoje pieniądze. Co o tym sadzicie? Ja chyba skorzystam bo na usłgi firmy windykacyjnej mnie nie stać.

aldonaxx

Post autor: aldonaxx » 24 maja 2016 14:02

Myślę, że ostatnimi czasy korzystają z takich usług mniejsze i większe firmy. Obecnie ciężko przewidzieć rynek i kierunek działania własnego biznesu.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Działalność gospodarcza, ZUS’y, VAT’y i podobne tematy”