księgowość w początkującej firmie

Adresy ciekawych stron, artykułów i poradników.
Piotr.Winogrodzki

Re: księgowość w początkującej firmie

Post autor: Piotr.Winogrodzki » 03 lut 2016 12:39

Nie musisz od razu zatrudniać firmy zewnętrznej, sprawdź sobie ten program- oprogramowanie dla biur rachunkowych. Dzięki niemu bez trudu sama zajmiesz się swoją księgowością.

poczytna

Post autor: poczytna » 03 lut 2016 15:50

Jeśli jesteś na początku to niekoniecznie musisz udawać się do firmy księgowej, które też nie zawsze wszystko dobrze wypełniają i składają. Ja od paru miesięcy rozliczam się przed formularze internetowe. To ogromne ułatwienie. Poza tym wszystko działa sprawniej i szybciej.

Coldi

Post autor: Coldi » 12 lut 2016 20:39

Myślę, że najtaniej wyjdzie Cię księgowość online. Możesz to np zrobić przy pomocy narzędzi jakie udostępnia wfirma. Wyjdzie cię to taniej i zaoszczędzisz nie tylko pieniądze, ale również czas.
Według mnie to jest mega wygodna forma rozliczania się :)

horell

Post autor: horell » 16 lut 2016 09:12

Może zainteresuje Cię prowadzenie ksiąg rachunkowych Białystok anja-tax. W sam raz dla początkującej firmy takie usługi.

Magda7778

Post autor: Magda7778 » 20 lut 2016 12:24

Witam serdecznie!
Ja od niedawna prowadzę własną firmę. Szczerze mówiąc na początku chcialam ciąć koszty i myslalam ze sama sobie poradzę z księgowości. Jednak brak doświadczenia sprawił, że wpakowałam się w małe kłopoty z prawem podatkowym. Od teraz nie polecam nikomu samodzielnej księgowości.
Ja postanowiłam powierzyć się w rece specjalistów. Nie żałuję! Ja skupiam się na swojej firmie, a oni na księgowości ;)
Jeżeli ktos jest zainteresowany, to kontakt z pewnością znajdzie na stronie modrzejewski-biuro.pl :D

klaudyna111

Post autor: klaudyna111 » 24 lut 2016 10:51

Jeśli chodzi o tematy związane z działalnością gospodarczą typu ZUS, US, VAT itp czy księgowością z pewnością znajdziesz ciekawe artykuły na stronie aty.pl, tutaj są zamieszczone najważniejsze informacje które powinnaś znać prowadząc firmę, na przykład 2 dni temu pojawił się ciekawy artykuł dla przedsiębiorców dotyczący VATu UE, może już czytałaś?

dnowaczek878

Post autor: dnowaczek878 » 29 lut 2016 14:27

Witaj, polecam na poważnie zainteresować się kotrak.pl. Mają bardzo profesjonalne rozwiązania i profesjonalną obsługę klienta.

elwirunia1

Post autor: elwirunia1 » 20 mar 2016 18:43

Biuro rachunkowe - to odpowiednia instytucja, która poprowadzi profesjonalnie księgowość w nowo powstającej firmie. Ważne też, jeśli jest to dobre biuro, które nie patrzy tylko na rozliczenie dokumentacji i pobranie gaży, aby doradzali i podpowiadali znając specyfikę Twojej firmy. Szczególnie właśnie na starcie, gdy masz głowę zaprzątniętą wieloma sprawami i każda jest najważniejsza.

Vanessa123

Post autor: Vanessa123 » 20 mar 2016 21:26

Wiem, że w takich sytuacjach mało osób korzysta z poradników, bo lepiej zapytać znajomych, ale na stronie http://istotne.pl/jelenia-gora/wiadomos ... rachunkowe całkiem sensownie to opisują. Zdaję sobie sprawę, że to trzeba przemyśleć jednak wydaje mi się, że to będzie bardzo pomocne.

Kryszka

Post autor: Kryszka » 23 mar 2016 11:17

Moi drodzy,

A może księgowość online? To bardzo wygodne i wbrew pozrom bezpieczne rozwiązanie. Zanim odrzucicie taką opcje, koniecznie przeczytajcie wpis tematyczny na http://samodzielnawindykacja.pl/program ... wych-firm/ , rzecz dotyczy fajnego programu aktywizacyjnego związanego z księgowością online, polecam :)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Działalność gospodarcza, ZUS’y, VAT’y i podobne tematy”