księgowość w początkującej firmie

Adresy ciekawych stron, artykułów i poradników.
klaudyna111

Re: księgowość w początkującej firmie

Post autor: klaudyna111 » 23 cze 2016 16:54

Moim zdaniem potrzebujesz firmy doświadczonej, która solidnie zajmie się twoimi księgami rachunkowymi. Mam jedno sprawdzone biuro rachunkowe w Warszawie a to jest ich strona internetowa libree.pl, pełnią obsługę kadrowo-płacową, zapewniają bezpłatny odbiór dokumentów w siedzibie twojej firmy, zlecenia realizują w terminie bez żadnego problemu.

amelka

Post autor: amelka » 27 cze 2016 12:21

Jeśli to twoje początki w biznesie to najlepszą opcją będzie księgowość internetowa.
Jest bardzo prosta w obsłudze i niedroga. Wszystko zrobisz sama bez najmniejszego problemu. Gdybyś jednak miała jakieś pytanie zawsze możesz poprosić o pomoc.

amkaj

Post autor: amkaj » 18 lip 2016 15:34

Ja polecam Infakt jeśli choć trochę orientujesz się o co chodzi lub stacjonarną firmę w twoim mieście. Ceny takich usług są nieco wyższe ale firmy mają ubezpieczenie co pomoże Ci w razie problemów.

Awatar użytkownika
Werka

Post autor: Werka » 19 lip 2016 08:21

ja korzystam z biura rachunkowego które posługuje się platformą mobevo to znacznie ułatwia mi życie w kontakcie z biurem
:right:

Awatar użytkownika
Werka

Post autor: Werka » 19 lip 2016 08:22

:pray:
:right:

whitegreen80

Post autor: whitegreen80 » 10 sie 2016 10:32

Często debiutanci chcąc zaoszczędzić parę groszy decydują się na samodzielną księgowość. Niestety na dłuższą metę okazuje się to strzałem w kolano, bo błędy kosztują sporo. Tymczasem usługi doradcy podatkowego i korzystanie z pomocy księgowej można wpisać w koszty, co przecież ostatecznie zmniejsza należny podatek.

Awatar użytkownika
Oluchna

Post autor: Oluchna » 21 sie 2016 22:09

pawel234 pisze:Jest też inna możliowść. Na pewno każdy ma w bliższej lub dalszej rodzienie jakąś księgową. Można na początek to wykorzystać.
Niektórzy faktycznie mają takie szczęście :) U mnie szwagier "oferuje" takie usługi :) Tanio i solidnie. Dla niego mała księgowość nie stanowi żadnej tajemnicy, z czego po rodzinie korzystamy :) Ja bym sobie sama z tym nie dała rady, nawet najlepszy program księgowy świata by mi nie pomógł. No a biuro rachunkowe kosztowałoby jednak więcej od szwagra :)

rtutu

Post autor: rtutu » 24 sie 2016 14:29

Mimo wszystko dobrze jest skorzystać z profesjonalnej pomocy biura rachunkowego i skupić się na najważniejszej działalności firmy. W ten sposób zyskamy i czas, i energię, żeby kreatywnie i skutecznie rozwijać swój biznes.

Beti78

Post autor: Beti78 » 28 sie 2016 20:20

Jeżeli jesteśmy na początkowym etapie rozwoju firmy to liczą się koszty. Wiadomo, że przy mniejszych biznesach zatrudnienie księgowej jest za dużym kosztem, więc najlepszym rozwiązaniem jest biuro rachunkowe. Oczywiście firma musi posiadać licencję wydaną przez Ministra Finansów oraz ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej. Na pewno takie warunki spełnia PERITA CONSULTING z Marek, a do tego pracownicy biura gwarantują profesjonalną obsługę podatkowo-księgową w konkurencyjnych cenach.

Szymonka

Post autor: Szymonka » 29 sie 2016 13:11

Na twoim miejscu wolałabym sie zdecydować na pomoc biura rachunkowego. W końcu nie każdy zna się na księgowości i jest sobie w stanie z tym poradzić.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Działalność gospodarcza, ZUS’y, VAT’y i podobne tematy”