księgowość w początkującej firmie

Adresy ciekawych stron, artykułów i poradników.
Tymoteusz1

Re: księgowość w początkującej firmie

Post autor: Tymoteusz1 » 29 sie 2016 16:52

Mimo wszystko ja bym wolał, żeby moimi finansami zajmowały się osoby, które znają się na swojej robocie ;) W ten sposób będziecie w stanie spać spokojnie, że nie zostaną na Was nałożone żadne kary za popełnione przez Was pomyłki.

mamdziecko

Post autor: mamdziecko » 31 sie 2016 12:02

Jeśli firma jest na początku drogi to polecam prowadzenie księgowości samemu. Ja tak robię i mi się opłaca, korzystam jedynie z pomocy portalu dla księgowych, zawiera wszystkie potrzebne info do prowadzenia firmy. Wiele aktów prawnych, wzory dokumentów, kalkulatory, orzeczenia i ich interpretacje, w razie wątpliwości można zadać pytanie, odpowiadają bardzo szybko. Oszczędność energii i czasu a przy okazji smodoskonalenie :king:

Abiah

Post autor: Abiah » 02 wrz 2016 12:19

warto korzystać w sprawach księgowych z pomocy fachowców dlatego od lat współpracuję z amgbiuro

ksiegowanamotorze

Post autor: ksiegowanamotorze » 06 paź 2016 10:34

Ja również mogę polecić od siebie Estelligence. Biuro rachunkowe z Płocka zaopiekowało się moimi finansami bardzo fajnie ;)

mamciapamcia

Post autor: mamciapamcia » 19 paź 2016 14:44

Z doświadczenia wiem, że własna firma może dać stabilnosć finansową ale pod warunkiem, ze wszystko jest dobrze zorganizowane. Nie warto samemu sie wszystkim zajmowaac. Lepiej powierzyć np. ksiegowośc komus kto sie na tym zna. Możesz skorzystac z pomocy sprawdzonego przeze mnie biura -> modrzejewski-biuro.pl . Oni na pewno doradza Ci jaką decyzje podjac

chojniak

Post autor: chojniak » 19 paź 2016 14:49

Na początku moim zdaniem zdecydowanie biuro rachunkowe! In-nova.pl ma całkiem fajne propozycje. Sama korzystam. :love:

KasiaJ
Kontakt:

Post autor: KasiaJ » 25 paź 2016 08:35

Mimo wszystko, na początku działalności, szkoda pieniędzy na biuro rachunkowe. Przecież dopiero co zaczynająca firma nie ma jeszcze nawału dokumentów, aby nie móc sobie poradzić we własnym zakresie. A wiedza jaką nabędzie się przy okazji samodzielnego prowadzenia księgowości zaprocentuje na przyszłość, bez niej trudno tak naprawdę mieć kontrolę nad późniejszym wyborem odpowiedniego biura rachunkowego, kiedy będzie to już konieczne lub pokierowaniem rozwojem naszej firmy.

adax123

Post autor: adax123 » 25 paź 2016 13:35

Na początku nie inwestujcie w żadne biura rachunkowe szkoda waszych pieniędzy. Lepiej bedzie jak znajdziecie sobie jakiegoś e-księgowego, darmowe porady w cenie itp :)
Biznesmen z piekła rodem :twisted: :twisted:

marekkmiecik

Post autor: marekkmiecik » 16 gru 2016 16:56

adax123 pisze:Na początku nie inwestujcie w żadne biura rachunkowe szkoda waszych pieniędzy. Lepiej bedzie jak znajdziecie sobie jakiegoś e-księgowego, darmowe porady w cenie itp :)

Dokładnie... czasem lepiej samemu coś poprowadzić i naprawde mozna dac rade. Ogolnie zona ma mala firme i wprowadzilem ja w ksiegowosc samodzielna i spokojnie sobie radzi sama. Wielkiej filozofi nie ma bo wszystko co jest zautomatyzowane to jest prostrze! Posprawdzajcie sobie programy i wtedy podejmijcie decyzje. Czasem biuro tez nie jest za dobre i jeszcze mamy brak kontroli i malo kasy w portfelu ;)
www.systim.pl

KasiaKasiunia

Post autor: KasiaKasiunia » 04 sty 2017 11:19

myślę że księgowość to ważna sprawa dlatego wolę zostawić ją w rękach profesjonalistów od lat korzystam z usług amgbiuro.pl polecam to naprawdę świetni fachowcy

ODPOWIEDZ

Wróć do „Działalność gospodarcza, ZUS’y, VAT’y i podobne tematy”