księgowość internetowa

Adresy ciekawych stron, artykułów i poradników.
vataria

Re: księgowość internetowa

Post autor: vataria » 15 maja 2015 14:08

tu jest fajny program: efaktury.org :) wypróbować można za darmo, więc warto skorzystać.

nina_ky

Post autor: nina_ky » 21 maja 2015 11:32

Zawsze warto jest przetestować tego typu program jeśli istnieje tylko taka możliwość. Ja jednak wszystko pozostawiam księgowej z Wrocławia z TaxExpert.pl - muszę mieć pewność, że księgowość w mojej firmie będzie prowadzona jak najbardziej starannie, a oni są bardzo profesjonalni w tym co robią.

mariann

Post autor: mariann » 27 maja 2015 15:39

ja korzystam na razie tyko z programu do fakturowania z wfirma.pl bo niedawno zapisałem się na darmowy test 30 dniowy. Jak na razie jest spoko i pewnie z czasem będę poszerzać swoją wiedzę a raczej umiejętności w zakresie księgowości online. Wydaje mi się to fajnym i niedrogim alternatywnym rozwiązaniem do biur które w sumie biorą pieniądze czasami dużo większe a jakość usług jak słyszałam od kilku znajomych nie do końca jest zadowalająca.
Sporo pisze się o tej księgowości internetowej i jeśłi ktoś ma niedużą firmę to może powinien się pokusić o spróbowanie. Samemu jak się coś sprawdzi to można wydawać opinię i decydować co w sumie dla danej osoby jest lepsze bo nie każdy się nadaje do cyferek .

Wojciech_Maslowski

Post autor: Wojciech_Maslowski » 31 maja 2015 22:24

Najlepsze biuro rachunkowe jakie znam, to auditor.sopot.pl.

iska

Post autor: iska » 21 cze 2015 22:34

Ja jak ktoś wyżej- dla mnie księgowa musi być osoba zaufana, rzetelną i pewną, nie wiem ale jak się przekonać o księgowości internetowej to nie wiem. Mam wprawdzie coś podobnego bo biuro które mnie obsługuje - Super Księgi z Wrocławia, daje mi dostęp online do wszystkich dokumentów, mam wgląd do tego co robią i widze czy robią to na czas i dobrze ale na szczęscie sama dokumetów nie musze wprowadzać bo bałabym sie jednak o jakąś pomyłkę.

pepitka

Post autor: pepitka » 25 cze 2015 11:31

Znam wiele osób co prowadzi sobie księgowość- samemu.
Ja nie wiem czy bym na takie coś się zdecydowała!
W sumie ta są ciekawe blogi na ten temat, którymi można się posiłkować.
Ja należę do tych osób- co zlecają takie rzeczy firmom :-)

lingmulf

Post autor: lingmulf » 31 lip 2015 13:56

To już lepiej korzystać z usług konkretnego biura i kontaktować się z nim mailowo/online.
Zawsze to rozmowa z człowiekiem, nie maszyną.
Ja współpracuję w podobny sposób i ten model sprawdza się od lat.

reelna

Post autor: reelna » 03 sie 2015 13:43

Szczerze mówiąc też jestem za wyborem biura stacjonarnego, nawet jeśli współpracujesz z nim w sposób zdalny.

Vanessa123

Post autor: Vanessa123 » 09 sie 2015 00:55

Oprócz dobrej ceny i szybkiej obsługi pamiętaj też, by biuro miało doświadczenie i dzieliło się nim w pewnym stopniu z klientami. Ludzie szukają informacji i przy okazji mogą skorzystać z oferty.

Awatar użytkownika
Baire10

Post autor: Baire10 » 09 sie 2015 22:40

Program kasowy Sezam 2.0 Professional umożliwiający sprawną i komfortową pracę kasjera rejestrującego zlecenia płatnicze, a także posiadający funkcje tworzenia i automatycznej wysyłki danych do GIIF, KNF i NBP. Najnowszą wersję oprogramowania 2.0 dla punktów, sieci opłatmasowych wzbogacono o moduł automatycznego analizowania przelewów pod kątem przeciwdziałania praniu pieniędzy oraz innych nielegalnych działalności jak finansowanie terroryzmu.
I must be a curse. Anybody who loves me, anybody who gets close to me… – or I must be cursed

ODPOWIEDZ

Wróć do „Działalność gospodarcza, ZUS’y, VAT’y i podobne tematy”