księgowość internetowa

Adresy ciekawych stron, artykułów i poradników.
Karolcia89

Re: księgowość internetowa

Post autor: Karolcia89 » 12 sie 2015 11:45

Osobiście uważam, ze taka współpraca z firma zewnętrzną to dobre rozwiązanie dla mniejszych spółek. Ciekawym pomysłem jest też "wynajem" księgowej od tego typu firmy w niepełnym wymiarze godzin, dzięki czemu komunikacja i kontakt będą przebiegały sprawnie, a nie obciążą nas dodatkowe koszta zatrudnienia. Taka "księgowa na wynajem" często posiada już własny komputer z potrzebnymi programami, jesli jednak nie, zawsze możemy opłacić subskrybcje pakietu office na okreslony czas. :)

olecki

Post autor: olecki » 30 sie 2015 17:58

polecić to można wfirma - mocno się rozwinęli przez ostatnie 2 lata, naprawdę solidne oprogramowanie online. Do tego łatwe i przejrzyste. Sam korzystam od 4 miesięcy i nadal mam za free. Rejestrowałem się z kodem rabatowym kóry dał mi 6 miesięcy za darmo tej księgowości. Kody udostępniają często...w jakimś tam dziale.

gagatka

Post autor: gagatka » 09 wrz 2015 09:15

Ja jestem zwolenniczką tradycyjnej księgowości. Według mnie kontakt z żywym człowiekiem daje więcej możliwości. Poza tym nie chciałoby mi się wysyłać dokumentów. Moja sąsiadka korzysta z księgowości w Katowicach i jest zadowolona ze współpracy. Trafiła na profesjonalistów, a to najważniejsze.

Anielica

Post autor: Anielica » 09 wrz 2015 12:16

Znam jedno dobre biuro rachunkowe - Rachmistrzowie w Warszawie. Mają przede wszystkim dobrze wykwalifikowanych ludzi, a oprócz samej księgowości także pomoc prawną i pomoc w przygotowaniu wniosków o dotacje unijne itp. Dla mnie to duże udogodnienie, że mam wszystko co potrzebuje w jednym miejscu.

olecki

Post autor: olecki » 10 wrz 2015 16:26

gagatka pisze:Ja jestem zwolenniczką tradycyjnej księgowości. Według mnie kontakt z żywym człowiekiem daje więcej możliwości. Poza tym nie chciałoby mi się wysyłać dokumentów. Moja sąsiadka korzysta z księgowości w Katowicach i jest zadowolona ze współpracy. Trafiła na profesjonalistów, a to najważniejsze.
A kto powiedział że w księgowości internetowej wysyła się jakieś faktury? w prosty i szybki sposób samemu się je księguje i przetrzymuje u siebie. A co daje kontakt z księgową? Proszę o 3 argumenty przemawiające za tym a nie tylko czyste reklamowanie innej strony. Nie ma żadnych argumentów, chyba że ma się nadmiar pieniędzy i nie chce się tego robić samemu. A faktury wozić to właśnie trzeba do księgowej by je zaksięgowała, a to jednak czas przecież. Szybciej sam je zaksięguje i to na pewno

Ługin

Post autor: Ługin » 24 wrz 2015 11:50

A jakie jest Twoje zdanie na temat outsourcingu księgowości? Bo sam widzisz, że ludzie się boją robić to samemu, dlatego np. są zwolennikami tradycyjnej księgowości. Ja uważam, że np. taka firma w bardzo dużym stopniu pomaga przedsiębiorcom. Prowadzi ich kadry, księgowość, płace. Wysyłasz papierki i masz spokój i pewność, że będzie to zrobione dobrze, a Ty jak uważasz?

arlett

Post autor: arlett » 28 wrz 2015 08:59

Moim zdaniem warto korzystac z księgowości internetowej oraz porad na temat rachunkowości i podatków. Ja jakiś czas temu znalazłam kilka ciekawych artykułów na i gdy mam jakiś problem z podatkami to do nich zaglądam. Sa bardzo przydatne.

Awatar użytkownika
Diana21

Post autor: Diana21 » 06 paź 2015 12:27

Ja wolę biuro rachunkowe, dużo drożej nie wychodzi, w kancelarii podatkowej WIOL, gdzie mam księgowość ceny są bardzo dobre, a zrobią za mnie wszystko;) mam przynajmniej spokojną głowę, wiem, że wszystko będzie zrobione tak jak należy;)

kreatynka

Post autor: kreatynka » 22 paź 2015 16:12

Ja uważam, że można znaleźć sporo informacji na temat księgowości, dlatego warto przejrzeć sobie dostępne artykuły, jeśli chcecie dowiedzieć się czegoś na ten temat.

tibvopo

Post autor: tibvopo » 30 paź 2015 22:59

Szczerze mówiąc, nie ufam takim systemom. Wolę kontakt personalny, ewentualnie mailowy. Od 3 lat współpracuję z biurem Auditor firma audytorska i jestem bardzo zadowolona!

ODPOWIEDZ

Wróć do „Działalność gospodarcza, ZUS’y, VAT’y i podobne tematy”