bierzdotacje

Adresy ciekawych stron, artykułów i poradników.
Capricorn

bierzdotacje

Post autor: Capricorn » 24 sty 2009 14:00

http://www.bierzdotacje.pl/ - na tej stronie dużo informacji o dotacjach unijnych, a w zakładce "nasze usługi" możliwość skorzystania z pomocy przy wypełnianiu wniosków, a także analiza sytuacji klienta (czyli, czy jest uprawniony do korzystania z dotacji, na co, na jakich warunkach, itp)

aha, link znam od dość dawna, ale z usług tej firmy (jeszcze) nie korzystałam, choć myślę sobie, ze 122 zł za to, że wyszukają dla mnie info czy i z jakich dotacji mogę skorzystać, to kwota, którą jestem w stanie zaryzykować. ;-)

Awatar użytkownika
ania
Kontakt:

Re: bierzdotacje

Post autor: ania » 26 sty 2009 12:37

Niedawno wysłałam wniosek do Fundacji Gospodarczej. Jest konkurs w ramach aktywizacji zawodowej kobiet „MAKRO-SZANSA DLA MIKRO-FIRM - III”. Kasa jest większa niż z Urzędu Pracy, ale też więcej chętnych. Czy wniosek przeszedł będę wiedziała w lutym. Trzymajcie kciuki :)

Awatar użytkownika
iwka

Post autor: iwka » 26 sty 2009 14:29

oj , trzymam kciuki bardzo mocniutko

Kontakt:

Post autor: karma » 25 mar 2009 15:15

Aniu nie pochwalilas sie co z dotacjia :?: Nie ukrywam ze sama chetnie bym zglosila swoja firme i powalczyla troche o zastrzyk pieniedzy ale ciagle mam wrazenie ze to jest gdzies obok mnie. Firme juz mam a wiec z UP nie moge sie starac a z drugiej strony jak patrzylam na strone Polskej Agencji Rozwoju Przedsiebiorczosci to wyszlo mi ze jetsem za mala firma - bo tylko spolka cywilna i zarejestrowane 2 osoby ja i moja wspolniczka. I roczny dochod raczej ....nie wiem czy rokuje :oops:
Chcialabym poznac kogos kto zlozyl wniosek o dofinansowanie i je DOSTAL. :shock: :D

Awatar użytkownika
ania
Kontakt:

Post autor: ania » 22 kwie 2009 09:33

Przed świętami dowiedziałam się, że mogę podpisać umowę z Fundacją Gospodarczą w Gdyni :D .

Wcześniej musiałam wysłać wniosek. Po wybraniu 60 osób ze 120 miałam przedstawić prezentację w Fundacji przed komisją. Przygotowałam prezentację multimedialną i wydruki oraz przykłady moich prac. Widziałam, że b. podobało się komisji i zadawali mi b. mało pytań. Wybrano 24 osoby.

Dzięki Adzie, która pomagała mi przy wniosku i prezentacji czułam się pewnie. Wiedziała na co trzeba zwrócić szczególną uwagę, co wyeksponować, a co pominąć.

W tym tygodniu jadę podpisać umowę do Fundacji. W maju mam szkolenia 3 tygodnie. A potem cała reszta...

Długo czekałam na ten fundusz bo od jesieni, ale mam nadzieję, że warto. :D

Awatar użytkownika
Danaida
Kontakt:

Post autor: Danaida » 23 kwie 2009 09:57

Aniu gratulacje ! Aż miło czytać jak komuś dobrze się układa :D , to daje otuchy i wiary jednak można!

lena

Post autor: lena » 26 cze 2011 17:49

Moja siostra była u siebie na 30 rezerwowym miejscu. Miała szansę wejść gdyby w kolejnym etapie odpadł ktoś z pierwszej 30 lub prawo do dogrywki (dodatkowej rozmowy) która dawała 50/50 szansę na wejście "do finału".
Stwierdziła, że lepiej widziane będzie skorzystanie z dogrywki a z drugiej strony, że może lepiej nie liczyć, ze ktokolwiek odpadnie dlatego poszła na tę rozmowę. Natknęła się na dziwnego faceta, który w ząb nie kumał tematu - chodziło o dystrybucję naturalnych środków ochrony roślin - i odstrzelił jej projekt.

Uważam, że to niesprawiedliwe i chore, że z wspólnych podatków finansuje się wybranym osobom rozpoczęcie działalności a o wszystkim decydują urzędasy, którzy nie potrafią prowadzić firm. Pewnie miałabym nieco mniej ostre zdanie na ten temat gdyby siostrze się udało ;) ale ogólnie jest to niefajna rzecz.

Aniu, oczywiście nie mam nic przeciwko osobom, które wykorzystują takie możliwości i przyłączam się do gratulacji :D

kostuska

Post autor: kostuska » 06 kwie 2015 18:25

Capricorn pisze:http://www.bierzdotacje.pl/ - na tej stronie dużo informacji o dotacjach unijnych, a w zakładce "nasze usługi" możliwość skorzystania z pomocy przy wypełnianiu wniosków, a także analiza sytuacji klienta (czyli, czy jest uprawniony do korzystania z dotacji, na co, na jakich warunkach, itp)

aha, link znam od dość dawna, ale z usług tej firmy (jeszcze) nie korzystałam, choć myślę sobie, ze 122 zł za to, że wyszukają dla mnie info czy i z jakich dotacji mogę skorzystać, to kwota, którą jestem w stanie zaryzykować. ;-)

Dla bezrobotnego niestety to dość wysoka kwota.

marzen21

Post autor: marzen21 » 27 kwie 2015 11:20

Ja też nie korzystałam z usług tej firmy. Zastanawiam sie nad ich ofertą.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Dofinansowanie z UE”