Wypełnianie formularza dotacji/ prezentacja

Adresy ciekawych stron, artykułów i poradników.
Kontakt:

Wypełnianie formularza dotacji/ prezentacja

Post autor: karma » 11 wrz 2009 15:41

Caly czas poszukuje dotacji ale w naszej sytuacji nie jest latwo - gdyz jestesmy JUŻ firma istniejaca (wiec UP odpada) kolejna przeszkoda istniejemy JUŻ ponad rok (wyglada ze latwiej jest znalezc cos dla firm dopiero zalozonych) :cry:
Jednak istnieje szansa ze w przyszlym roku oglosza konkurs w ktorym mamy szanse startowac (choc oczywiscie nie wiadomo czy go oglosza :roll: )
Dlatego pomyslalam ze moze zaczne sie dopytywac wsrod osob, ktore maja podobna sytuacje czy nie maja jakis informacji lub nie znaja kogos kto zajmuje sie wypelnianiem takich "konkursowych formularzy" bo jak wiem na tym etapie pomoc osoby ktora sie w tym specjalizuje jest bardzo mile widziana ;).
A moze znacie kogos kto jest skarbnica wiedzy dotacyjnej tzn wie i moze podpowiedziec gdzie mozna poszukiwac swojej szansy. Jak wiadomo osoby zajmujace sie zawodowo wypelnianiem form konkursowych maja czasami wiedze wieksza niz urzednicy ;)

Awatar użytkownika
Olenia

Re: Wypełnianie formularza dotacji/ prezentacja

Post autor: Olenia » 13 wrz 2009 11:54

Karma a mogłabyś coś napisać o tych dotacjach dla młodych firm? Kasy potrzebuję na rozwój :mrgreen:

Kontakt:

Post autor: karma » 13 wrz 2009 14:26

Dotacjami a dokladniej ich wynajdywaniem zajmuje sie moja wspolniczka. Troche ja przerazila perspektywa wypelnienia formy - wniosku o dotacje - Pani w urzedzie powiedziala ze organizuja 3 dniowe kursy w tej "intencji". Dlatego pomyslalam ze lepiej jest zlecic to osobie, ktora zajmuje sie tym zawodowo (dlatego juz na zapas/ przyszlosc szukamy takiej ososby)- niz pozniej denerwowac sie ze forma zostala przez nas zle wypelniona. A co do urzedu to zapytam sie jej gdzie znalazla informacje o szansie na dotacje - wiem z naszej rozmowy ze maja to byc pieniadze, ktore musza byc wykorzystane na targi, prezentacje.

Awatar użytkownika
Olenia

Post autor: Olenia » 13 wrz 2009 22:11

szperałam dzisiaj trochę i gdzieś właśnie czytałam o takim programie związanymi z targami, ale coś tam było powiązane z eksportem.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Dofinansowanie z UE”