produkcja zabawek z drewna

Adresy ciekawych stron, artykułów i poradników.
lucjabk

produkcja zabawek z drewna

Post autor: lucjabk » 05 mar 2011 08:21

Witam wszystkie mamy :)

chciałabym prosić o radę i wasze opinie na temat działalności którą mam zamiar otworzyć :
a mianowicie noszę się z zamiarem otwarcia własnej firmy, której celem byłaby produkcja zabawek z drewna ;
już trochę poszperałam w internecie na ten temat i wiem że droga nie będzie łatwa, ale mam przeczucie że jednak to jest rzecz która mi się udać :!: co sądzicie na ten temat :?: mam zamiar udać się do punktu informacyjnego Funduszu Europejskiego aby dokładnie zorientować się w tym kierunku ale zanim to zrobię może któraś z was mogłaby pomóc i doradzić o jakie dofinansowanie mogę się starać :?:
dziękuję za wszelkie opinie i porady
pozdrawiam

Awatar użytkownika
MagArt
Kontakt:

Re: produkcja zabawek z drewna

Post autor: MagArt » 05 kwie 2011 21:27

witaj,

nie mam pojęcia o sprawach formalno-prawnych ale dobre i przystępne cenowo zabawki drewniane to rzeczywiście towar deficytowy - uwielbiam tego typu zabawki i sama wydaje fortunę na renomowane marki - ostatnio zamówiłam z UK super słonie - logiczna układanka...mało w Polsce fajnych drewnianych zabawek...

olgasza
Kontakt:

Post autor: olgasza » 05 kwie 2011 21:34

to prawda - polscy producenci działają w lokalnych manufakturach, często bez strony internetowej, sprzedają swoje wyroby po festynach, trudno ich znaleźć. Ale są, bo sama ostatnio kupowałam puzzle/układankę 3D na jarmarku, wycinana laserowo, bardzo fajna. I typowa kaczka do pchania na patyku.
Ale brakuje producenta drewnianych zabawek z nowoczesnym designem (np. drewniane warzywa do krojenia, kuchenka) albo wyspecjalizowanych w zabawkach typu Montessori.
Według mnie zapotrzebowanie jest, zwłaszcza jeśli będą to zabawki tańsze niż z firm Haba, Selecta czy Plan Toys.

Awatar użytkownika
r0sie

Post autor: r0sie » 06 kwie 2011 12:00

A znacie Bajo?
Polska produkcja, wyroby niczego sobie.
Ania

olgasza
Kontakt:

Post autor: olgasza » 06 kwie 2011 13:02

nie wiedziałam, że to polska firma, ceny mają jednak europejskie :-)

marzena

Post autor: marzena » 07 sty 2012 16:54

Może to nie producent ale sprzedawca tylko polskich zabawek - zwłaszcza drewnianych.
Kupiłam tam świetną zabawkę do pchania - mały był zachwycony, zabawka starannie wykonana, kolorowa, zachęcała maluszka do chodzenia :) Mają jeszcze zabawki rycerskie - na zabawy karnawałowe jak znalazł.

drewnianezabawki

Post autor: drewnianezabawki » 25 lut 2012 16:28

moje maluszki są zadowolone z takich zabawek

daria

Post autor: daria » 31 mar 2012 13:03

temat trochę stary, ale sklepy się nie zmieniły :) a ja właśnie czegoś takiego szukałam...
"bajo" - ładne ale trochę drogie ;)
jest jeszcze wapex.com.pl dużo w dość przystępnej cenie
może komuś pomoże w poszukiwaniach.
Swoją drogą ciekawe forum :)

Awatar użytkownika
izabella
Kontakt:

Post autor: izabella » 08 lis 2012 14:33

"ceny europejskie" - Przecież Polska to cześć europy. Ja jak mam okazję to kupuję drewniane edukacyjne najchętniej
zabawki drewniane (pociągi które można składać, kolorowe klocki, sześcian manipulacyjny). Bo zabawę można połączyć z psychomotorycznym rozwojem dziecka a do tego celu takie zabawki nadają się idealnie. Zastanawiam się nad Tabletem dla 5 latka. Czy to doby wybór?

anja87

Post autor: anja87 » 23 wrz 2014 14:59

zabawki z drewna to bardzo fajny i ekologiczny pomysł na biznes :) brakuje mi na naszym rynku takich prawdziwych zabawek a nie tego chińskiego badziewia :)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Dofinansowanie z UE”