Gadżety reklamowe

Adresy ciekawych stron, artykułów i poradników
Kryszka

Gadżety reklamowe

Post autor: Kryszka » 24 maja 2014 22:21

Witam,

Kwestia odpowiedniego marketingu jest bardzo ważna podczas rozpoczynania nowego biznesu, ale także już w trakcie jego prowadzenia, szczególnie jak mamy jakiś nowy produky i chcemy go wypromować.

Ja narazie jestem dopiero na etapie próby zorientowania się na rynku. I po wstępnym rozeznaniu, stwierdzam, że oprócz standardowych ulotek, fajną rzeczą są wszelkiego rodzaju gadżety, szczególnie gdy bierzemy udział w targach, ale także gdy po szkoleniu czy wykonanej usłudze chcemy dać klientowi coś ekstra i zostać zapamiętanym.

W dobie internetu możemy dotrzeć do wielu firm oferujących tego typu gadżety.

Ja ostatnio zainteresowałam się Extrema.com.pl.
Ponieważ mają naprawdę szeroki wybór, dosłownie wszystko mogą zamienić w gadżet ;)

A czy wy możecie kogoś polecić?

i.nowak80
Kontakt:

Re: Gadżety reklamowe

Post autor: i.nowak80 » 27 maja 2014 17:51

Słyszałam, że ta firma jest ok. To prawda?

Wiewiórka

Post autor: Wiewiórka » 23 cze 2014 09:34

Być może posiadają odrębny oddział w Warszawie.

Awatar użytkownika
Oluchna

Post autor: Oluchna » 23 cze 2014 09:55

Na ich stronie ani słowa o jakimkolwiek oddziale poza Krakowem...

wika

Post autor: wika » 31 sie 2014 20:35

Ja niedawno otworzyłam firmę i tez coraz częściej myślę o gadżetach reklamowych. Niedawno trafiłam i postanowiłam zamówić foto maty z logo mojej firmy. Myślę, że to pomoże mi przyciągnąć klientów np. podczas targów lub jakiś innych wydarzeń w których biorę udział.

Larysa

Post autor: Larysa » 02 wrz 2014 17:01

Ja ostatnio zamówiłam gadżety reklamowe w SIDE. Wczoraj przyszły i powiem tak - niema się do czego przyczepić. Aktualnie przygotowują dla mnie ofertę na gadżety świąteczne i kubki reklamowe. Jeśli cena będzie ok to znowu i nich zamówię.

Awatar użytkownika
tamirka
Kontakt:

Post autor: tamirka » 14 paź 2014 11:15

Jakiś czas temu w firmie organizowaliśmy ważną konferencję sprzedażową, postanowiliśmy zrezygnować z oklepanych długopisów czy breloków na rzecz czegoś bardziej oryginalnego.
Były tym latarki z logo firmy. Gadżet niewielki, niedrogi a miałam wrażenie, że niektórych uczestników zainteresował jeszcze bardziej niż sedno całej konferencji. Wrażenia tak czy inaczej pozytywne.

aldonaxx

Post autor: aldonaxx » 18 lis 2014 10:55

Ja jak na razie to głównie korzystam z odzieży z nadrukiem.
Z tego co wiem to coraz częściej firmy korzystają w tym celu z pomocy projektantów, którzy wymyślają dla nich nieprzeciętne grafiki.

Awatar użytkownika
brit

Post autor: brit » 05 gru 2014 13:26

Ja lubię, gdy w jakiejś fimie dostaję długopis czy teczkę - to się zawsze przydaje

asap

Post autor: asap » 18 kwie 2015 12:06

NIe da się ukryć, że to dość skuteczne narzędzie jeśli chcesz sobie zjednać klienta, wzbudzić w nim świadomość Twojej marki, stać się pewnego rodzaju top of mind, jeśli oczywiście gadżety będą przydatne, odpowiednio obrandowane i przesyłane stosunkowo regularnie, najlepiej w związku z okazjami prywatnymi typu, urodziny, imieniny czy rocznica ślubu lub pracy w danym miejscu. Wiadomo, że gadżet nie wystarczy i musisz równocześnie dbać o dobre relacje osobiście ale to zawsze pomaga. Moimi ulubionymi rodzajami gadżetów są kubki (ZAWSZE SIĘ PRZYDA) i torby bawełniane (zawsze w torebce, przydatne, ekologiczne etc - dobry wizerunek). To rzeczy proste w produkcji i niedrogie, a można je fajnie ograć jakimś ciekawym napisem (powitanie na kubku), który sprawi, że nie wyrzucimy tego z powodu dużego loga, a zachowamy i będzie nam się dobrze kojarzyć.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Marketing i reklama”