Leczenie uzależnień

Adresy ciekawych stron, artykułów i poradników
Martyna123

Leczenie uzależnień

Post autor: Martyna123 » 12 sty 2016 08:45

Współtworzę klinikę leczenia alkoholizmu. Oferujemy wszywki alkoholowe we Wrocławiu i innych miastach.
Zajęłam się tym biznesem bo wiem z własnego doświadczenia jak choroba jednego członka rodziny zmienia całe życie w domu - zwłaszcza dzieci. Jestem szczęśliwa widząc, że udało nam się w naszej klinice pomóc jakiejś rodzinie. :) :)

Matylda02

Re: Leczenie uzależnień

Post autor: Matylda02 » 15 sty 2016 12:25

Musimy jednak pamiętać że ludzie mają problem również z innymi używkami a często również cierpią na depresję. To właśnie depresja dotknęła moją mamę długo nie wiedzieliśmy jak jej pomóc, do momentu kiedy siostra przedstawiła mi ofertę bardzo dobrego prywatnego ośrodka psychoterapii Arkadia, posiadają oni bardzo szeroki zakres usług, a co najważniejsze bardzo pomogli uporać się z problemem mojej mamie.

inka28

Post autor: inka28 » 29 kwie 2016 12:10

moim zdaniem żeby wyjść z jakiegoś uzależnienia to przede wszystkim bardzo ważne jest wsparcie innych osób, czytałam na forum, że bardzo dobre w takich przypadkach są zajęcia z jakimś specjalistą, który pomoże wyjść z problemu

michal75

Post autor: michal75 » 19 maja 2016 12:41

Ostatnio znalazłem dobrą stronę z leczeniem uzależnień oto ona cyfrowydetox.pl. myślę, że warto zajrzeć.

Awatar użytkownika
anniee

Post autor: anniee » 20 maja 2016 14:29

Przy leczeniu uzależnień najważniejsze są dwie rzeczy: wsparcie najbliższych i odpowiednia pomoc. Osoba, która zmaga się z uzależnieniem potrzebuje codziennej motywacji do walki i odpowiedniej opieki specjalisty. Warto się wtedy rozejrzeć za ośrodkiem tego typu i porozmawiać z uzależnionym o jego problemie. Trzeba się niestety liczyć z tym, że proces wyjścia z nałogu jest procesem długotrwałym i nic nie stanie się z dnia na dzień.

Marta38

Post autor: Marta38 » 28 cze 2016 11:21

W uzależnieniach jest ten problem, że trzeba wyleczyć zarówno przyczynę, jak i objawy, więc do tematu trzeba podejść kompleksowo. Niestety mało kto jest sobie w stanie poradzić samodzielnie, więc czymś wskazanym jest korzystanie z pomocy specjalistów. Najlepiej sami poczytajcie na ten temat a przekonacie się, co skutkuje najlepiej. Grunt to nie tracić nadziei.

ewelina546

Post autor: ewelina546 » 24 lip 2016 08:35

Witam, uzależnienie to bardzo trudny temat, osoby uzależnione niestety się kamuflują nie chcą pomocy, ale oczywiście zadanie tutaj jest dla najbliższych aby pomoc takiej osobie, która z pewnością będzie nam odmawiać choć było by dobrze aby tak nie było, w dzisiejszych czasach jest tyle profesjonalnych poradni, klinik które pomogą nam i osobą uzależnionym przetrwać i wyjść z tej sytuacji, warto zadzwonić porozmawiać i umówić się na wizytę.

tujunga

Post autor: tujunga » 20 sie 2016 17:17

Jeśli chodzi o leczenie uzależnień, to proponowałabym się zgłosić do poradni psycholog-ms.pl, to poradnia, która działa we Wrocławiu i pomogła już wielu osobom z najróżniejszymi problemami natury psychologicznej.

gaja

Post autor: gaja » 27 lis 2016 11:42

Warto udać się do psychiatry. Może da się w ten sposób uniknąć leczenia w ośrodku zamkniętym. Dobrych specjalistów mają w Psychomedic. Można się do nich umówić na wizytę pod nr 22 253 88 88 oraz online, poprzez stronę przez całą dobę.

aga77

Post autor: aga77 » 26 gru 2016 19:21

Zaglądaliście już tutaj http://psychomedic.pl/psychoterapia-przez-skype/ ? Być może uda nam się przekonać osobę, która ma problem do terapii przez Skype. Jest to pierwszy krok w dobrą stronę. Uważam, że warto skorzystać z takiego rozwiązania. Na pewno prościej przekonać do tego typu terapii niż do pójścia do gabinetu.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Marketing i reklama”