Bądź widoczny w sieci

Adresy ciekawych stron, artykułów i poradników
amkaj

Re: Bądź widoczny w sieci

Post autor: amkaj » 16 paź 2017 13:17

Pozycjonowanie to bardzo dobry pomysł. Myślę że w dobie systemów takich jak linktak.pl, każdy powinien sobie z tym poradzić. Oczywiście agencje też są potrzebne, jednak przy małych biznesach raczej się nie sprawdzą. :letmethink:

opiekunka

Post autor: opiekunka » 18 paź 2017 11:20

Trzeba się udzielać, tam gdzie to możliwe. Także na forach, gdzie zaglądają ludzie z branży. Ja tak robię i mam grono znajomych, którzy tak jak ja pracują jako opiekunki w Niemczech.
Biznes forum

chimera

Post autor: chimera » 18 paź 2017 13:15

Tak, reklama internetowa ma potencjał, pod warunkiem, że jest robiona z głową. Ktoś rzucił hasło pozycjonowanie. Okej, ale to też nie jest takie proste jak się wydaje. Niewiele niestety mogę na ten temat powiedzieć, bo znam się na tym o tyle o ile. Szczerze powiedziawszy to się nie znam. Tylko tyle, by mniej więcej wiedzieć co mi robi agencja od seo i za co im płacę (w moim przypadku to akurat Cocoz interactive). Wprawdzie tłumaczyli mi wszystko bardzo przejrzyście, ale dla mnie to i tak trochę czarna magia :) Do czego jednak zmierzam - takie działania mogą naprawdę sporo dać. Widzę to zresztą po sobie, tzn. po mojej firmie. Zanim zaczęłam działania miałam zlecenia raczej z regionu, a zależało mi jednak na rozszerzeniu klienteli. Rzeczy takie jak seo czy adwords to podstawa i one realnie potrafią zrobić wiele dobrego. Po kilku miesiącach już widzę poprawę. Nie jakąś spektakularną, bo to ma trwać, ale jednak coś ruszyło, pojawili się nowi klienci, wracają ci starzy. Mam czarno na białym w raportach wyszczególnione co się dzieję, więc nie mówię w tym momencie o jakichś hipotetycznych zmianach, tylko o realnych.

Olenkaas9

Post autor: Olenkaas9 » 18 paź 2017 14:07

Ja ostatnio słyszałam o bardzo ciekawej formie promocji. Jest to real time bidding, bardzo spersonallizowana reklama, docierająca tylko do potencjalnie zainteresowanych klientów. Potrafi ona bardzo szybko ocenić czy użytkownik może być dobrym celem reklamowym i jeżeli tak jest wtedy dostarcza mu odpowiednią reklamę. Polecam poczytać przynajmniej o tym.

kawiorek88
Kontakt:

Post autor: kawiorek88 » 19 paź 2017 14:16

Nie ma lepszego na widoczność w sieci niż stworzenie profesjonalnej strony internetowej dla swojej działalności, możesz rozeznać się w cenach.

anja87

Post autor: anja87 » 19 paź 2017 18:30

jeśli jeszcze macie wątpliwości czy pozycjonowanie jest potrzebne to zarzyjcie tutaj poradnik-seo.pl/kurs-pozycjonowania/czy-pozycjonowanie-jest-potrzebne-twojej-stronie, bardzo fajnie opisane dlaczego seo jest tak ważne. okazuje się np że około 70% klientów trafia do sklepu z google, to już powinna być wystarczająca opdowiedź dlaczego tak ważnym jest walka o dobra pozycję w wynikach organicznych.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Marketing i reklama”