Własny sklep internetowy?

Adresy ciekawych stron, artykułów i poradników
paseto

Własny sklep internetowy?

Post autor: paseto » 07 kwie 2016 12:39

Czy uważacie, że rozszerzenie działalności stacjonarnej o sprzedaż internetową będzie dobrym pomysłem? Zastanawiam się własnie czy nie zlecić projektu jakiejś agencji i zobaczę co dalej. Znalazłam jedną, podobno całkiem fajnie robią i zajmują się też wszystkim dalej, jak myślicie dobry pomysł?

Eff4yo
Kontakt:

Re: Własny sklep internetowy?

Post autor: Eff4yo » 08 kwie 2016 12:54

Wszystko zależy od tego czym handlujesz. Sklepy internetowe to teraz dobra sprawa, z tym że masa jest tego i czasem się ciężko przebić przez konkurencje. Jeżeli masz mały ruch w sklepie stacjonarnym to można zajmować się internetowym w międzyczasie. Chyba że musisz zatrudnić kogoś na to stanowsko bo nikt z obecnych pracowników nie będzie miał na to czasu to wtedy musi Ci się to dobrze kręcić. Albo po prostu sprzedawaj też na allegro.

Medczypro

Post autor: Medczypro » 12 kwie 2016 10:34

Według mnie jest troche zabawy z takim sklepem. Mówi się że sklep Internetowy to jest prosta działalność, ale z drugiej strony czasem zapakowanie paczki trwa dłużej niż sprzedaż kilku produktów w sklepie stacjonarnym.

Gottersky
Kontakt:

Post autor: Gottersky » 21 kwie 2016 13:08

Moim zdaniem tak, już coraz więcej osób decyduje się na zakupy w Internecie, a niedługo to już pewnie każdy będzie taką drogę wybierał zamiast latać po sklepach.

Awatar użytkownika
magda.w

Post autor: magda.w » 25 kwie 2016 08:22

Ja uważam, że sklep internetowy jest bardzo dobrym rozwiązaniem, o ile masz na niego pomysł i nie będzie to setny sklep w internecie z tym samym asortymentem. Co więcej - sama chciałabym w tym roku założyć własny sklep internetowy. Mam już całą koncepcję, wszystko sobie dokładnie rozplanowałam, poza tym odłożyłam pieniądze na ten cel i wystarczy tylko działać :P. Niestety sama nie bardzo orientuję się w tych wszystkich kwestiach technicznych, dlatego przydałaby mi się pomoc. Szukam firmy, specjalizującej się w tworzeniu sklepów internetowych, poza tym zależy mi także na dobrym hostingu. Zastanawiałam się przede wszystkim nad ofertą firmy Ideo Sp. z o.o.

C3lss

Post autor: C3lss » 25 kwie 2016 09:13

Każdy sklep posiada teraz dodatkowo internetową sprzedaż. Niektóre sklepy internetowe, które działają w całej Polsce i tak posiadają największe sprzedaże właśnie dzięki sklepowi online, pomimo tego że stacjonarne mają w dobrych lokalizacjach jak galerie itp.

Awatar użytkownika
Greta

Post autor: Greta » 08 maja 2016 17:21

A zastanawiałaś się nad tym, czy nie warto pomyśleć o pozycjonowaniu?
Zerknij na ten tekst: http://funkymedia.pl/ile-trwa-pozycjonowanie.html , gdzie napisano, jak może przebiegać pozycjonowanie i od czego zależy.
Można zlecić taką kampanię profesjonalistom, którzy zrobią to tak, żeby nie otrzymać jakichś kar czy nie nałożono filtrów na stronę.
A zysk z pozycji to przecież Twój zysk.

vikav

Post autor: vikav » 10 maja 2016 11:53

Rozszerzenie sprzedaży wydaje się być dobrym pomysłem. Korzystne będzie dla Ciebie skorzystanie z pasejo.pl, to
Darmowa platforma sklepów internetowych dzięki której rozszerzysz swoją działalność o funkcjonalny sklep internetowy w sposób bardzo prosty.
Wszystko to co jest niezbędne do Twojego sklepu otrzymasz za darmo.

nina_ky

Post autor: nina_ky » 10 maja 2016 12:22

Sklep internetowy może być dobrym uzupełnieniem oferty sprzedawanej w sposób stacjonarny. Zdecydowanie warto przemyśleć taką opcję.

Acrolock

Post autor: Acrolock » 10 maja 2016 12:35

Wiadomo, przypuszczam, że większa sprzedaż będzie Ci generował sklep internetowy niż stacjonarny, chyba, że masz jakąś dobrą lokalizację i stałych klientów.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Marketing i reklama”