Własny sklep internetowy?

Adresy ciekawych stron, artykułów i poradników
Stuam

Re: Własny sklep internetowy?

Post autor: Stuam » 13 maja 2016 09:38

Jasne. :) W gruncie rzeczy to nie jest taka ładna sprawa, bo też trzeba w reklamę zainwestować, ale najczęściej się opłaca. :)

arlett

Post autor: arlett » 15 maja 2016 18:15

Prowadzenie sklepu internetowego nie jest łatwe ale można sobie pomóc korzystając z platformy e-commerce pasejo.
Z tego co widziałam można z jej pomoca spersonalizowac wygląd sklepu, dostosować do siebie administrację i ogarniać księgowość.
Na pewno prowadzenie sklepu nie będzie takie przerażające jeśli wszystko co najważniejsze będzie w jednym miejscu.

bella91

Post autor: bella91 » 16 maja 2016 19:26

Takie oprogramowania mogą bardzo pomóc w założeniu i prowadzeniu sklepu online.
Ja myślę o oprogramowaniu dzieki niemu można szybko i bez stresu otworzyć sklep internetowy z gotowymi produktami z hurtowni i sklepów. O ile dobrze pamiętam można starać się o dofinansowanie na to oprogramowanie.

Niestrzu

Post autor: Niestrzu » 17 maja 2016 08:58

Generalnie założenie sklepu internetowego to nieduży koszt. Problem pojawia się gdy mamy coraz większą sprzedaż. Trzeba zatrudnić kilka osób obsługujących sklep i klientów, analityka danych który będzie dobrze zarządzał e-commerce i wdrażał jakieś rozwiązania które będą dobrze dostosowane pod użytkownika czy najważniejsza sprawa jak marketing. Ciężko się wybić w niektórych branżach, dlatego musimy zadbać o odpowiednią promocję w sieci w postaci SEO i Adwrods.

Doradcaa

Post autor: Doradcaa » 18 maja 2016 10:25

Teraz większość firm ma swoją stronę internetową. Jeżeli prowadzisz sklep to lepszym wyjściem jest właśnie sklep online, ale gdy nie chcesz go prowadzić to warto założyć sobie chociaż witrynę w postaci wizytówki firmy.

Awatar użytkownika
Anna84

Post autor: Anna84 » 20 maja 2016 12:31

I ja dołączę do Waszej dyskusji. Co prawda mam już własny sklep internetowy, ale chciałabym w tym roku go rozwinąć. Przede wszystkim myślę nad zwiększeniem asortymentu oraz wykupieniem reklamy. Chciałabym także zapewnić moim klientom dobrej jakości system płatności internetowych. Myślałam przede wszystkim nad Paybynet. Może kojarzycie to rozwiązanie? Jeśli tak, to jak je oceniacie?

mamuśka58

Post autor: mamuśka58 » 06 cze 2016 05:29

Warto pomyśleć o reklamie sklepu w internecie. A też skorzystać z dobrej drukarni. My zamawiamy kalendarze z logo firmy, wizytówki i ulotki. To wszystko pomaga w reklamie. A ze współpracy jesteśmy bardzo zadowoleni. Drukarnia jest tania, terminowa i dokładna.

Mariota

Post autor: Mariota » 10 cze 2016 15:47

Pomysł jest dobry, musisz mieć tylko do tego odpowiednie podejście i pomysł na realizacje. Znajdz coś co będzie Cię wyróżniało wśród innych. Moze jakaś hurtownia torebek damskich, była by też dobrym rozwiązaniem. Mając torebki dobrane do całego stroju zyskała byś dodatkowe klientki.

RenuJi

Post autor: RenuJi » 12 cze 2016 16:08

Odpowiednie podejście to jedna sprawa, ale właściwie narzędzia do stworzenia sklepu internetowego, to już zupełnie inna kwestia. Moim zdaniem warto tutaj zainteresować się propozycją, jaką możemy znaleźć na getall.pl. Oferta GetALL - kompleksowe narzędzia dla Ebiznesu jest świetnym rozwiązaniem dla każdego, kto zamierza zmierzyć się z trudnym zdaniem, jakim jest otworzenie własnego biznesu w sieci. Zakładając sobie konto na tej stronie uzyskujemy dostęp do wielu przydatnych, a w zasadzie wręcz niezbędnych narzędzi jakimi są: Autoresponder, Kreator Stron WWW, Kreator Ankiet, Kreator PopUp. Mamy do dyspozycji także wygodny Menedżer sprzedaży, dzięki któremu możemy zintegrować operacje płatnicze z każdym operatorem płatniczym na terenie naszego kraju.

Katerina21

Post autor: Katerina21 » 17 cze 2016 07:18

Moim zdaniem we współczesnych realiach, gdzie większość ludzi wybiera zakupy online, własny sklep internetowy to świetny pomysł. Zanim jednak go otworzymy, warto zapoznać się na stronie Cena Biznesu z artykułami, powiązanymi tematycznie z tym zagadnieniem. Dzięki nim możemy się dowiedzieć np. jak od strony prawnej wygląda prowadzenie tego rodzaju działalności.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Marketing i reklama”