Własny sklep internetowy?

Adresy ciekawych stron, artykułów i poradników
amelka

Re: Własny sklep internetowy?

Post autor: amelka » 29 cze 2016 15:18

Zawsze chciałam mieć własny sklep online. Niestety nie moge sie zebrać w sobie żeby go otworzyć.
Chyba za bardzo się boje. Znalazłam ostatnio fajną hurtownię obuwia, mam też upatrzone ubrania do sklepu i firmę która pomogłaby mi otworzyć ten sklep. Niestety mam za mało odwagi żeby cokolwiek zrobić.

zuzia.gola

Post autor: zuzia.gola » 01 lip 2016 11:49

Jak się boisz i nie wiesz jak się do tego zabrać u nich uzyskasz pomoc cursor.pl. Otworzyli wiele takich sklepów i mają bardzo duże doświadczenie. Jestem pewna że ci się uda . Powodzenia .

aldonka34

Post autor: aldonka34 » 14 lip 2016 00:42

Jest to bardzo dobry pomysł! Ale musisz zadbać o to ,żeby dobrze zareklamować swój sklep. Warto zainwestować trochę pieniędzy w reklamę, a gdy sklep już będzie cieszył się popularnością na pewno się to zwróci :D

Awatar użytkownika
mowdomnieszeptem

Post autor: mowdomnieszeptem » 25 lip 2016 11:35

amelka, a z czego bierze się Twój strach? Boisz się, że nie dasz rady, że się potkniesz i stracisz środki? Skąd te obawy?

Jeśli będziesz mieć dobry towar jakościowo i taki na czasie, dobrze się zareklamujesz, to masz duże szanse na osiągnięcie sukcesu i wybiciu się.
Ja mam sklep z odzieżą od półtora roku. Sklep tworzyłam sama, bo się na tym ciut znam, towar kupuję w hurtowni. Mają mnóstwo towaru, od mniej znanych i bardziej znanych producentów (np. H&M, Bershka, River Island), w I gatunku. Są to nowe kolekcje, dopiero schodzące ze sklepów, więc nie jakieś odpadki pięć kolekcji wstecz. Dzięki temu, ze towar mam fajny i zróżnicowany, mam mnóstwo, zwłaszcza młodych klientek, które szukają perełek.
Można osiągnąć sukces? Można. Wystarczy w siebie uwierzyć ;)

kawiorek88
Kontakt:

Post autor: kawiorek88 » 19 paź 2017 14:27

Jeśli chcesz naprawdę profesjonalny i dobrze zaprojektowany sklep internetowy to polecam przejrzeć ofertę tanio-strony-internetowe.pl.

ewelline

Post autor: ewelline » 21 lis 2017 20:15

Ja sobie postawiłam sklep na gotowej platformie magento i jestem bardzo zadowolona. Wszystko działa płynnie, mam też wiele opcji dodatkowych jak dedykowane moduły itd. Jest też łatwa pod kątem optymalizacji SEO, już ładnie stoi w wynikach google :)

kalicki12

Post autor: kalicki12 » 29 lis 2017 08:54

Aby prowadzić własny sklep internetowy, musimy dysponować dobrym sprzętem. Mam na myśli komputer - a także inne wyposażenie IT, na przykład drukarkę. W kwestii laptopa polecam zapoznać się z modelem Dell inspiron. Moim zdaniem jest to świetny laptop biznesowy i świetnie sprawdzi się w tej kwestii.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Marketing i reklama”