Praca w Niemczech

Adresy ciekawych stron, artykułów i poradników
sylwia4012

Re: Praca w Niemczech

Post autor: sylwia4012 » 24 gru 2017 22:51

Zerknijcie sobie tutaj carework.pl. Mają oferty dla osób, które chcą pracować w charakterze opiekunki osób starszych w Niemczech. Oni organizują i koordynują takie wyjazdy. To uczciwa firma, której śmiało można zaufać.

mamaja

Post autor: mamaja » 03 sty 2018 10:59

ja mam same pozytywne doświadczenia z agencją Dolce Vita. Generalnie można liczyć na stałe i sprawdzone zlecenia, dobre stawki a dodatkowo premie ( co uważam za bardzo fajny gest bo taka dodatkowa kasa zawsze się przydaje np przed świętami ). Dobry kontakt, super podejście do pracowników.

Martusia87

Post autor: Martusia87 » 04 sty 2018 00:00

Ja na początku też szukałam pracy w Niemczech, bo koleżanka tam pracuje i sobie chwali :) Ale koniec końców znalazłam fajną ofertę z Holandii i się na nią zdecydowałam. Pracuję tu już od dobrych kilku miesięcy i jestem naprawdę zadowolona ;) Mam stałą pracę, na magazynie (w którym jest ciepło!) z pieczywem. Do pracy przyjechała też moja siostra i teraz obie tu pracujemy, w końcu co dwie Kowalskie to nie jedna haha :lol: Osobiście polecam pracę za granicą, stawki są dużo wyższe.

kewlar

Post autor: kewlar » 23 sty 2018 21:24

Na carework dodatkowo poza ofertami pracy można się dowiedzieć z ich porad niemal wszystkiego o pracy zagranica jako opiekun starszych osób i nie tylko. A opinie świadczą o tym, że firma zaufana i można z nimi wszystko.

karolinka
Kontakt:

Post autor: karolinka » 26 sty 2018 10:20

Faktycznie jest sporo ofert firm opiekuńczych, ale czy to jest praca dla każdego? Osobiście w to wątpię. Mimo to przez agencje chyba najszybciej można wyjechać do w miarę pewnej pracy za granicą.

hel.kul

Post autor: hel.kul » 05 lut 2018 10:19

Myślę, że praca opiekunki dla osób starszych to naprawdę ciekawe rozwiązanie. Wiele osób decyduje się właśnie na taki wyjazd. Na stronie ambercare24 znajdziecie wszystkie szczegóły na ten temat. Zarobki są naprawdę dobre, a praca w pełni legalna i bezpieczna.

lana52

Post autor: lana52 » 08 maja 2018 22:10

Z pewnością praca w Niemczech może być opłacalna! Trzeba tylko w jakiś sposób się do nich dostać. Najrozsądniej jest skorzystać z oferty jednego z przewoźników. Ze swojej strony koszt biletu do Berlina wynosi 85 złotych – to naprawdę niewiele (takie jest przynajmniej moje zdanie).

Bandzia

Post autor: Bandzia » 05 cze 2018 20:39

Ciekawe ilu Polakow zdecydowalo sie na stale przeprowadzic z Polski do Niemiec za praca? Wiadomo - jak jest praca dorywcza, to sie mieszka gdzie badz, ale przy dluzszym pobycie - juz chce sie zabrac ze soba swoj dobytek, prawda? Wiecie, ze sa nawet juz firmy, ktore oferuja przeprowadzki z Polski do Niemiec? Np firma Jupiter - ciekawe ile osob juz skorzystalo z takiej formy uslugi?

ODPOWIEDZ

Wróć do „Marketing i reklama”