Praca w Niemczech

Adresy ciekawych stron, artykułów i poradników
Bella

Re: Praca w Niemczech

Post autor: Bella » 09 lip 2017 14:06

Czy tylko dla kobiet jest praca opiekunki w Niemczech, a może ktoś coś innego robi? Rozumiem, że opiekunek jest najwięcej.

RenuJi

Post autor: RenuJi » 10 lip 2017 17:38

Na pewno ofert u naszego zachodniego sąsiada jest dużo więcej, chociażby te związane ze zbiorami sezonowymi. Sama jednak dużo chętnie postawiłabym na pracę na miejscu, szczególnie u takiego pracodawcy jak Grupa Most Wanted. Działa ona na naszym rynku od wielu lat, posiada ogromne doświadczenie i co najważniejsze, umożliwia się tam pracownikom wszechstronny rozwój, a jednocześnie są oni doceniani. Ponadto do wyboru mamy obecnie wiele interesujących ofert zatrudnienia.

biedroska

Post autor: biedroska » 17 lip 2017 16:04

kubiaczka pisze:
27 cze 2017 16:23
Ja się zastanawiałam czy jechać, miałam wątpliwości jechałam pierwszy raz. Znajoma jeździła wcześniej z firmą Medipe, więc ja też skontaktowałam się z nimi i jestem bardzo zadowolona. Zarobki bardzo dobre, wszystko jasno powiedziane, nic tylko jechać z nimi naprawdę. :clap:
Ja właśnie szukam jakieś agencji, zerknę na medipe, warto jechać zaufaną firmą, jednak jedziemy tam zarobić i o to w tym chodzi

Katerina21

Post autor: Katerina21 » 27 lip 2017 13:32

Według mnie ciekawych ofert pracy na naszym rynku znajdziemy dzisiaj bardzo wiele ciekawych ofert pracy, także tych dotyczących opieki nad osobami starszymi. Bardzo interesujące propozycje tego typu możemy znaleźć chociażby w http://opieka.felizajob.pl/ . Jest to oczywiście praca w pełni legalna, z uczciwym wynagrodzeniem i oczywiście wszelkimi niezbędnymi świadczeniami.

biedroska

Post autor: biedroska » 02 sie 2017 12:30

Poczytałam o tej firmie medipe wygląda to dobrze, jako opiekunka doświadczenie mam spore, rozmawiałam z rodziną i chyba na 99% będę się z nimi kontaktowała

ODPOWIEDZ

Wróć do „Marketing i reklama”