Promocja na Facebook'u

Adresy ciekawych stron, artykułów i poradników
QElements
Kontakt:

Promocja na Facebook'u

Post autor: QElements » 04 maja 2010 07:29

Jako ze zaczelam byc lekko uzalezniona od facebooka, postanowialm zalozyc konto naszym Klockom Gwiazdkom na facebooku. Koniecznie zapraszam zeby zobaczyc facebook.com/#!/pages/Klocki-Gwiazdki-Bawia-ucza-rozwijaja/114407265258671?ref=ts . Mamy juz 17 fanow :) wiekszosc to moi znajomi, ale uwazam ze forma promocji jest swietna, a co najwazniejsze darmowa :) Nie trzeba walczyc z informatykiem zeby cos uaktualnic :) szybko i latwo mozna wszystkich fanow informowac o nowosciach, promocjach itd Polecam wszystkim biznesmamom :)

Pozdrawiam,
Magda

Kontakt:

Re: Promocja na Facebook'u

Post autor: karma » 05 maja 2010 18:13

Witaj dawno niewidziana - już teraz wiem dlaczego nie odwiedzałaś Forum BM - Facebook zajął cały twój czas ;) :lol:
Całkowicie się z Tobą zgadzam, że FB jest bardzo szybka forma komunikowania się z klientami. Nie ukrywam, że dla mnie łączy się to z dodatkowa praca - bo jednak trochę czasu trzeba temu poświęcić aby był jakiś sens w posiadaniu profilu. Obserwując rynek amerykański mogę zaświadczyć ze chyba nie ma teraz tutaj firmy, która nie posiadałaby swego profilu na FB.
Dlatego aby nie pozostać w tyle za "nowymi możliwościami komunikacji" Smoczek też się sprofilował na FB :D

QElements
Kontakt:

Post autor: QElements » 06 maja 2010 03:59

hahahaha no tak wciagajace sa takie rzeczy :) A troche bylam od swiata odcieta, poniewaz moja corka ktora sie urodzila z rozszczepieniem podniebienia miala zabieg. Przed zabiegiem trzeba bylo na nia uwazac zeby sie nie przeziebila, a po zabiegu to juz wymagala przez dwa miesiace stalej uwagi, ale juz wracam do swiata! :) Zamowilismy kolejne klocki a tym razem zrobilismy nowy projekt etykiety, takze mysle ze teraz klocki beda duzo bardziej atrakcyjne. Jeszcze musimy zrobic profesjonalne zdjecia klockow bo te ktore sa na stronie to nie zachetaja jak powinny :)) w lipcu przylatuje do Polski i sie upominam o t-shirty smoczkowe :)

Pozdrawiam z Singapuru :)
Magda

Kontakt:

Post autor: karma » 06 maja 2010 17:27

Jednym słowem zmiany w firmie :)
Super, że Amelka ma się już dobrze :D Proponuje spotkanie w Warszawie w lipcu - bo też będę obecna. :!:
Podkoszulki smocze są - czekają - a może skusisz się jeszcze na inne smocze ubranka.
O naszych kolekcjach więcej na Facebooku :lol:
ach ta Facebookowa promocja :roll:

nemhain
Kontakt:

Post autor: nemhain » 06 maja 2010 19:02

My też na facebooku :)

QElements
Kontakt:

Post autor: QElements » 07 maja 2010 07:54

Mysle ze sie skusze jeszcze na inne rzeczy, dla Konradka co bedzie teraz mial 3 lata to pewnie tylko t-shirty macie? Ale dla Amelki body bym wziela, bo fajnych body to nigdy za wiele :)) i mysle nad sliniakami bo sa baaaaaardzo fajne :) ale tego to mam od groma ale sa bardzo fajne na prezent :) jak juz bede w Polsce to dam znac i zloze zamowienie. O w tym roku tez bedziemy sie wystawiac na Targach Moje Dziecko w WArszawie.

Magda

QElements
Kontakt:

Post autor: QElements » 07 maja 2010 08:11

Nie chcialy mi sie podstrony otwierac na Twojej stronie, ale juz wszystko dziala i mysle ze sie skusze na sukienki bo sa slincze no i body, bo body sa super, moze jeszcze w prezencie cos wezme bo mam 3 niemowlaki do obdarowania :) ale to bede w lipcu mysliec :) A gryzakami bylabys zainteresowa, mam tu taka japonska firme co sprzedaje genialne rzeczy od gryzakow do wozkow, ale gryzaki sa bardzo fajne w ksztalcie czekolady, lodow bardzo fajne, moja corka je uwielbia :)

Magda

Awatar użytkownika
r0sie

Post autor: r0sie » 07 maja 2010 10:14

Hej,
ja profilu firmowego na Facebooku nie mam, ale chyba czas najwyższy ;)

Co do Targów Twoje Dziecko, zastanawiam się nad udziałem, ale oczywiście koszt wynajęcia stoiska jest sprawą decydującą dla mnie.
Magda czy znasz może tegoroczny cennik, na stronie targów niestety nic nie znalazłam :(
Dziewczyny może wspólne stoisko?
Była w zeszłym roku na tych targach jako obserwator, spotkałyśmy się tam z Magdą :)
Ania

QElements
Kontakt:

Post autor: QElements » 07 maja 2010 10:42

Czesc Ania,

Ceny sa takie jak w zeszlym roku, nie pamietam dokladnie cennika, chyba za najmniejsze stoisko to jest jakos 2600zl netto, jesli chcesz podesle Ci formularz zgloszeniowy i takie inne dotyczace targow. W tym roku mamy dodatkowe produkty, nie jest tego wiele ale chcemy wprowadzic nowe klocki i bardzo fajne wyklejane obrazki z pianki. Nawet jak nam sie nie uda sprzedac klockow za te 2000zl to jednak przychodza wlasciciele malych sklepow i duzych takze, przedszkola itd, wiec jest to bardzo dobra okazja zeby zaistniec.

I koniecznie zaloz profil na Facebook'u hahaha

Magda

Awatar użytkownika
r0sie

Post autor: r0sie » 07 maja 2010 10:58

QElements pisze:Czesc Ania,

Ceny sa takie jak w zeszlym roku, nie pamietam dokladnie cennika, chyba za najmniejsze stoisko to jest jakos 2600zl netto, jesli chcesz podesle Ci formularz zgloszeniowy i takie inne dotyczace targow. W tym roku mamy dodatkowe produkty, nie jest tego wiele ale chcemy wprowadzic nowe klocki i bardzo fajne wyklejane obrazki z pianki. Nawet jak nam sie nie uda sprzedac klockow za te 2000zl to jednak przychodza wlasciciele malych sklepow i duzych takze, przedszkola itd, wiec jest to bardzo dobra okazja zeby zaistniec.

I koniecznie zaloz profil na Facebook'u hahaha

Magda

Tak,
poproszę o te materiały na adres miniart@miniart.pl
Ania

ODPOWIEDZ

Wróć do „Marketing i reklama”