Psycholog obawy

Adresy ciekawych stron, artykułów i poradników
truskaweczka

Psycholog obawy

Post autor: truskaweczka » 27 mar 2018 20:02

Moim zdaniem nie powinniśmy obawiać sie wizyty u psychologa bo taka osoba ma nam przeciez pomóc. Wazne jest by podjąć decyzje o zgłoszeniu się po pomoc.

kalicki12

Re: Psycholog

Post autor: kalicki12 » 29 mar 2018 11:19

A czy znacie kogoś dobrego, kto zajmuje się takimi problemami u dzieci? Zależy mi na tym aby był to dobry specjalista. Znajoma poleciła mi póki co Centrum Futurum, które znajduje się w Łodzi. Z tego, co mówiła, to przyjmują tam świetni specjaliści i warto im zaufać.

Giovanna

Re: Psycholog

Post autor: Giovanna » 06 kwie 2018 18:26

Dobry psycholog jest w Warszawie w Klinika Psycho Medic. Ogólnie słyszałam też, że to bardzo dobra klinika. Wiem, że czasem ludzie stoja przed wyborem, do którego psychologa sie wybrać i znikąd tak naprawdę pomocy. Warto posłuchać znajomych, czy chocby na forach poczytać.

lana52

Re: Psycholog obawy

Post autor: lana52 » 21 cze 2018 10:01

Też uważam, że obawy i opory przed wizytą u psychologa są niepotrzebne. Przecież psycholog to nie jest osoba, która nas ocenia, tylko taka, która chce nam pomóc. Jeśli coś robimy źle, na pewno wytłumaczy nam to w kompetentny sposób, bo przecież po to do niego poszliśmy. Tym którzy jeszcze są przed wizytą polecam skorzystać ze strony: http://www.centrumdobrejterapii.pl/ gdzie mamy szeroki wybór świetnych specjalistów z tej dziedziny.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Marketing i reklama”