Szkolenia sprzedażowe

Adresy ciekawych stron, artykułów i poradników
aga22

Szkolenia sprzedażowe

Post autor: aga22 » 30 paź 2012 18:01

Uczestniczyłam w takim szkoleniu i muszę przyznać, że teraz inaczej patrze na sprzedaż i klientów. Dzięki zdobytej na szkoleniu wiedzy i praktyce moje zyski ze sprzedaży wzrosły:)

olka12

Re: Szkolenia sprzedażowe

Post autor: olka12 » 31 paź 2012 17:31

Interesowałoby mnie to szkolenie. Nie wiesz ile by to kosztowało?

polek

Post autor: polek » 04 lis 2012 17:38

Czym dokładnie są w dzisiejszych czasach szkolenia handlowe i jak konkretnie wyglądają? Codziennie słyszymy o sprzedaży , a więc i o handlu. Handlowanie to pradawna sztuka, która w dwudziestym wieku rozwija się z dnia na dzień. Dzisiaj bardzo ważne jest to aby klienta przyciągnąć ale również i zatrzymać. Zobaczmy więc konkretnie co proponują nam szkolenia handlowe i dlaczego warto się na nie skusić. Bycie prawdziwym handlowcem wymaga od nas czasu- musimy wiedzieć jak zachowywać się w stosunku do klientów oraz dostawców ale także jak ukierunkować swoje zamówienia oraz sprzedaże aby przyniosły nam tylko i wyłącznie zyski, a nie straty. To nie jest takie proste jak może nam się wydawać. W kilka minut nie nauczymy się jak być dobrym handlowcem. Z kolei w kilka godzin będziemy mogli się zapoznać z tym co będzie nam nie tylko niezbędne ale i pomocne. Zobaczmy jak dokładnie prezentuje się szkolenie i zdecydujmy się na dobre rozwiązanie dla siebie oraz swoich pracowników.

marylaa

Post autor: marylaa » 14 sty 2015 13:14

A znacie jakąś sprawdzoną firmę kurierską?

Pantofelka

Post autor: Pantofelka » 24 mar 2015 09:16

Dobre szkolenia dotyczące sprzedaży organizowane są także na Wyższej Szkole Bankowej w Gdańsku. Moim zdaniem te szkolenia są dość ciekawe:

- Trudne sytuacja handlowe
- Nowoczesne techniki sprzedaży i obsługi dla pracowników biur obsługi klienta
- Nowoczesne techniki zarządzania sprzedażą dla kierowników sprzedaży

Sama uczestniczyłam już kilka razy w szkoleniach organizowanych przez tę uczelnię. Poziom merytoryczny jest wysoki. Uczelnia nie chce tracić swojej reputacji i nie pozwoli sobie na przeprowadzanie słabych szkoleń. Tak więc ogólnie polecam szukanie wszelkich szkoleń właśnie na uczelniach wyższych.

sopelka

Post autor: sopelka » 06 kwie 2015 23:52

Ja najwięcej nauczyłam sie na temat sprzedazy z książki.

dejavu

Post autor: dejavu » 21 lip 2016 13:13

Szkolenia sprzedażowe dobrze uzupełnić szkoleniem z Excela. Trzeba przecież analizować sprzedaż, robić zestawienia, tabele a idealnie nadaje się do tego Excel.

hel.kul

Post autor: hel.kul » 26 lip 2016 11:52

Do takich szkolen na pewno niezbedne beda odpowiednie sale.

Bamberka

Post autor: Bamberka » 31 maja 2017 14:23

Gratuluję, jeżeli sprzedaż wzrosła. Zawsze czegoś się można dowiedzieć.

opiekunka

Post autor: opiekunka » 11 cze 2017 09:51

Są triki, które warto w sprzedaży poznać. Można klientów w ten sposób zachęcić do kupna towaru. Wielkie sieci handlowe takie sztuczki stosują i może warto też coś na ten temat wiedzieć.
Biznes forum

ODPOWIEDZ

Wróć do „Samorozwój i doskonalenie zawodowe”