Profesjonalne szkolenia i kursy

Adresy ciekawych stron, artykułów i poradników
Nallta

Re: Profesjonalne szkolenia i kursy

Post autor: Nallta » 01 mar 2017 09:00

ja robiłam kursy zawodowe w szkole New Nails. Ostatni ozapisałm się na kurs dla kosmetycznek, gdzie uczysz się jak pielęgnować kobietę w ciąży. Z tego co widze w moim gabinecie jest na to popyt

malutka15

Post autor: malutka15 » 06 mar 2017 13:09

Szkolenia i kursy zawsze mogą się przydać dlatego warto brać w nich udział. Ostatnio bardzo modny jest zawód fryzjera - może warto pomyśleć o tej branży? Polecam poczytać o Akademii Gnatyshyn z Warszawy, oni organizują najróżniejsze kursy fryzjerskie, zarówno dla początkujących, jak i dla zaawansowanych. Myślę, że to może być ciekawa opcja.

fiona45

Post autor: fiona45 » 24 mar 2017 17:31

Firma Seka np. ma wiele ciekawych szkoleń w tym bhp i ppoz, które prawie w każdej firmie musi być odbyte, aby dobrze sprawowało się. Warto spróbować różnych metod szkolnictwa.

dana78

Post autor: dana78 » 05 kwie 2017 11:16

Warto zajrzeć na szkolenia też dla Kobiet na: szkoleniadlakobiet.com. Mają tam fajne propozycje godne uwagi. Szkolenia tego typu dokształcające sprawdzają się bardzo dobrze w życiu i rozwoju firmy.

pepitka

Post autor: pepitka » 04 lip 2017 16:00

Ja jestem bardzo zadowolona ze szkoły Państwa Dziewulskich, mają kilka wydziałów, charakteryzacja, wizaż itp, więc można wybrać swoją specjalizację. Generalnie bardzo fajny i przyszłościowy zawód:)

Szymonka

Post autor: Szymonka » 27 lip 2017 17:48

Szkolenia dla pracowników to bardzo dobry pomysł. Zastanów się tylko jakie szkolenie będzie najbardziej pomocne dla twoich pracowników. Moim zdaniem powinieneś zainteresować się tym co oferuje http://www.mostwanted.pl/. Organizują szkolenia na terenie całej Polski

kasia8603

Post autor: kasia8603 » 17 sie 2017 12:08

Nie tylko szkolenia dla pracowników są dobre ale według mnie też każdy manager powinien udać się na szkolenia chociażby na taki kurs trenerski http://www.szkolatrenerow-ster.pl/zawod-trener który zapewni mu odpowiednie przygotowanie do pracy z ludźmi oraz to jak przekazywac wiedze niezbędną do wykonywania obowiązków służbowych. Ja sama chętnie się zapisze na takie szkolenie bo dla mnie tęż będzie to fajny rozwój osobisty. Wydaję mi się, że idealnie nadaje się do tego zawodu bo mam bardzo dobre relacje międzyludzkie i z chęcią sprawdzę się w tej pracy :)

Dżej89

Post autor: Dżej89 » 22 sie 2017 08:46

Ja natomiast trafiłam ostatnio tutaj http://lincoln.edu.pl/krakow/jak-uczymy/ i też mają naprawdę fajne kursy języków obcych. Uważam, że warto tutaj zajrzeć, ponieważ szkolenia te oparte są o najlepsze metody i techniki dzięki którym możemy w szybki oraz skuteczny sposób nauczyć się nowego języka. Jak dla mnie ta oferta jest naprawdę świetna.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Samorozwój i doskonalenie zawodowe”