Profesjonalne szkolenia i kursy

Adresy ciekawych stron, artykułów i poradników
moore23

Re: Profesjonalne szkolenia i kursy

Post autor: moore23 » 20 lip 2016 11:44

Hej, posiada któraś z was możliwość prowadzenia e-kursów w firmie? Mam ciekawe pomysły dotyczące szkoleń a taka forma jest zdecydowanie wygodniejsza dla mnie i dla pracowników. Co myślicie o takim pomyśle?

hel.kul

Post autor: hel.kul » 26 lip 2016 11:54

Wszystko zalezy tez od tego, w jakim zawodzie pracujesz. Jesli na przyklad w ksiegowosci to bardzo dobrze sprawdza sie takie kursy kadry i płace. Z tego, co wiem, to sa one prowadzone na bardzo wysokim poziomie wiec warto sie nad nimi zastanowic.

amelka

Post autor: amelka » 26 lip 2016 21:42

Gdybyś szukała szkoleń dla fizjoterapeutów radzę zajrzeć do Pnf Gdańsk.
Sama zastanawiam się nad zapisaniem się na szkolenie w Gdańsku. Wiążę swoją przyszłość z fizjoterapią i chcę się dokształcać.

zuzia.gola

Post autor: zuzia.gola » 18 sie 2016 13:45

Profesjonalne takie szkolenia na pewno oferuje firma Hintmine. Doradztwo i wiele oprogramowań i programów. Po takim szkoleniu mamy co wpisać w CV i mamy większą szansę na lepszą pracę z kierunków szkoleniowych.

aldonaxx

Post autor: aldonaxx » 23 sie 2016 14:20

w sumie jeśli interesuje Was profesjonalny kurs szycia na maszynie to uważam, że warto zainteresować się.
Czasami na prawdę można z taką wiedzą chociażby odmienić mieszkanie czy coś sobie uszyć prostego z materiałów lub ubrań które nam zalegają w szafie :)

Wiewiórka

Post autor: Wiewiórka » 29 wrz 2016 09:39

Kursów i szkoleń jest teraz dużo i wiele firm je oferuje, dlatego też dobrze jest się rozejrzeć i porównać je, a także poszukać tych, które będą najbardziej odpowiadały potrzebom naszym i naszej firmy. Można na przykład postarać się o odpowiednie szkolenie z komunikacji, które na przykład w zakresie usług sprzedażowych jest bardzo istotne i dlatego też dobrze jest się ciągle w tym kierunku rozwijać.

Awatar użytkownika
anniee

Post autor: anniee » 30 wrz 2016 11:27

Polecam szkolenia dla firm z zakresu technik makijażu. Brałam w nich udział i jestem zadowolona. Dodatkowo w pokazach uczestniczyły znane gwiazdy, super!

zosia

Post autor: zosia » 03 paź 2016 10:18

Zobaczcie sobie kursy ADR Atest, według mnie będą potrzebne w każdej firmie spedycyjnej. Firma organizuje zarówno kursy początkowe, jak do doskonalące dla kierowców zawodowych, osób pracujących przy załadunku i wyładunku tego typu materiałów. Poza tym w ofercie Atest znajdziecie tez kursy na wózki widłowe, żurawie czy szkolenia BHP.

zuzia.gola

Post autor: zuzia.gola » 22 gru 2016 11:26

Takie szkolenie z BHP i innych szkoleń otrzymasz na pewno od firmy seka.pl, która zajmuje się takimi szkoleniami. Mają kilka fili w całej Polsce, a więc każda firma znajdzie tam coś fajnego dla siebie.

izabiznes

Post autor: izabiznes » 26 lut 2017 16:54

Polecam szkołę dziewulscy.pl. Trafiłam na kierunek charakteryzacji i wizażu, poznałam super wykładowców, którzy pilnie przyglądali się naszej pracy. Nauczyłam się dużo praktycznych rzeczy, trendów i porad. Do dziś mam możliwość kontaktu z wykładowcami. W szkole panuje fajna atmosfera. Wykładowcy są przyjaźnie nastawieni i zawsze pomogą.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Samorozwój i doskonalenie zawodowe”